dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

22 przeszkody na bielskich Błoniach czyli... Park Linowy "Granda"

2014-06-28 17:46

Już 3-latki mogą spróbować, jak smakują podniebne zjazdy na linie. Mamy na myśli 20-metrową „tyrolkę” zawieszoną na bezpiecznej, niewielkiej wysokości. Dzieci zapięte są w profesjonalne uprzęże i ubrane w kaski, słowem szaleństwo kontrolowane.

Cała konstrukcja Parku Linowego „Granda” została tak zaprojektowana, aby umożliwić każdej osobie, bez względu na jej sprawność fizyczną, w rozpiętości wiekowej od lat 3 do 90 lat, świetną zabawę oraz bezpieczny zastrzyk adrenaliny.

Zawieszony na wysokości od 5 do 9 metrów system 22 przeszkód opartych na konstrukcji lin stalowych, gwarantuje użytkownikom jednocześnie niesamowite wrażenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Każdy chętny ubrany w uprząż alpinistyczną z zamocowanymi w niej lonżami zakończonymi karabinkami automatycznymi, samodzielnie (po uprzednim przeszkoleniu instruktorskim) wspina się i wpina w określone liny asekuracyjne. Czynności te są bardzo łatwe i gwarantują, że nikt nawet przez moment nie pozostanie niezabezpieczony.

Dodatkową atrakcją „Grandy” jest tor quadowy  z tak przygotowaną trasą, by każdy mógł spróbować swoich sił w jeździe na ATV. Niezależnie od wieku i sił można dosiąść pojazdu odpowiedniego dla nas, bowiem „Granda” posiada quady dla dorosłych, młodzieży i małe, specjalnie przygotowane dla dzieci.

Uwaga! Dzieci do 14 roku życia mogą korzystać z parku linowego tylko pod opieką osoby dorosłej!

Komentarze

Gość - Warto zobaczyć 2016-08-06 00:26

Bielskie błonia to cały duży teren rekreacyjny gdzie bielszczanie lubią spędzać wolny czas. Można wziąć wózek, alejki są w dobrym stanie. Wymienie tylko kilka z atrakcji dla dzieci: place zabaw, miasteczko ruchu drogowego, boiska, skatepark. Polecam pub przy wejściu z plażą i leżakami, dzieciaki mają super zabawę w piachu.

Gość - skypekonto5626@gmail.com 2017-07-10 11:08

Czy osoby prywatne również mogą korzystac z parku linowego czy też nie? Jaka jest cena? Pozdrawiam cieplutko

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.