dzisiaj jest wtorek, 16 sierpnia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Gdzie odpocząć w Jurze Krakowsko Częstochowskiej?

2021-12-28 22:50

Gdzie znajdziemy ciszę i czego szukamy?

Nie ważne, czy wybierasz się na rodzinne wczasy czy jesteś akurat w podróży służbowej, szukając spokoju do sporządzenia ważnej prezentacji dla swojej firmy. Każdy z nas, wyjeżdżając w tzw. plener szuka miejsca wyjątkowego. Jeśli mieszkamy w mieście, szukamy miejsca z dala od zgiełku samochodów, korków, tłumów. Odpoczywamy, napawając się pełną naturą, śpiewem ptaków, blaskiem słońca. A jeśli jesteśmy amatorami zwiedzania, po wypiciu porannej kawy i zjedzeniu pysznego śniadania, możemy wybrać się na ekscytujące wycieczki, zwiedzając np. ruiny zamku czy lokalne muzeum.

Co prawda wiele się zmieniło od czasów zakładowych wczasów pod gruszą i zamiast wybierać ogromne ośrodki wypoczynkowe czy kompleks wypoczynkowy dla wielu osób, szukamy raczej bardziej kameralnego miejsca, w postaci różnorodnych obiektów noclegowych. Kwatery prywatne, domki letniskowe, gospodarstwo agroturystyczne, a dla odważnych - pole namiotowe. Wszystko, co daje nam wolność i swobodę zarządzania własnym czasem, a jednocześnie pozwala na oddech, wśród pięknych okoliczności lokalnej przyrody.

Różne noclegi Jura Krakowsko Częstochowska oferuje, ale polecamy ci wyjątkowy drewniany domek, którego strzeże przepiękny Berneński Pies Pasterski i którego urodę docenia nawet Martyna Wojciechowska!

Jura Krakowsko Częstochowska

Jura Krakowsko Częstochowska to region na południu Polski, obfitujące w różne atrakcje turystyczne. Znajdziesz tu szlaki turystyczne, obejmujące przepiękny Ojcowski Park Narodowy, wyjątkowe ostańce skalne, tajemnicze Jaskinie.

W bezpośrednim sąsiedztwie Ojcowa znajdziesz drewniane zabudowy mieszkalne i gospodarcze z XIX i XX wieku np. w postaci Osady Młynarskiej. Do tego stare pensjonaty i wille, urokliwe zamki, Kaplicę "Na wodzie", Grodzisko i Pustelnię błogosławionej Salomei, Źródełko Miłości.

Region Jury Krakowsko Częstochowskiej jest niezwykle bogaty w niesamowite skalne konstrukcje, ma atmosferę dawnych, średniowiecznych lat. Tutaj możesz się poczuć jak bohater powieści Sapkowskiego. Kto wie, może za rogiem czai się Wiedźmin, a w jednej z wielu jaskiń napotkasz trolla?

Podlesice38 - adres idealny!

Również ciekawe noclegi Jura Krakowsko - Częstochowska oferuje swoim przybyszom. Do wyjątkowych miejsc z pasją należy obiekt położony w spokojnej Jurajskiej okolicy - Podlesice38.

Do dyspozycji gości mamy czteroosobowy apartament, a w dwuosobowych pokojach gościnnych znajdziecie m.in. osobną łazienkę czy wygodne łóżka. Dla grup zorganizowanych proponujemy wynajem całego domu, tak aby mogli się Państwo poczuć swobodnie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka w pełni wyposażonych pokoi, trzy własne łazienki, czajnik elektryczny, telewizor czy wifi. Dodatkowo, jeśli zdecydują się Państwo na apartament z osobnym wejściem, zyskacie także himalajską łazienkę. Apartament opatrzony jest aneksem kuchennym z umywalką, lodówką, płyta indukcyjną, ekspresem do kawy, naczyniami.

Dla pozostałych gości dostępna jest kuchnia ogólnodostępna, a także dostęp do dwóch tarasów na terenie domu, z których rozciąga się wyjątkowy widok i z którego mogą Państwo pić poranną kawę lub wieczorne wino.

Nie zastanawiaj się dłużej! Zapoznaj się z niezwykłą historią tego miejsca na naszej stronie i zarezerwuj swój pobyt w niesamowitej okolicy.

Materiał promocyjny.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.