dzisiaj jest piątek, 22 października 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Leśne Harce i Cyberiada - najbliższe wydarzenia w CK Agora we Wrocławiu

2021-09-09 08:56

Rodzinne "Leśne Harc" w Parku Kasprowicza

"Z rodziną" w terenie to projekt Ewy Sommer – etnologa i pedagoga, propagującego ideę ruchu i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szczególnie cenny w dobie izolacji domowej, z którą przyszło się nam wszystkim mierzyć.  Proponujemy cztery otwarte aktywizujące spotkania plenerowe w różnych, zielonych częściach Osiedla Karłowice-Różanka. Na pierwsze z nich zapraszamy do Parku Kasprowicza już w najbliższą sobotę 11 września o godz. 11.00. Wstęp wolny.

Sobotnie "Leśne harce" to nie tylko nauka rozbijania namiotu turystycznego i budowania leśnych schronień wyłącznie z tworzyw naturalnych, ale także zabawa sprawnościowa z wykorzystaniem zmysłu słuchu, węchu i komunikacji niewerbalnej w terenie.

Projekt realizowany w ramach organizowanej przez CK Agora Kuźni Projektów VI.

Cyberiada. Plenerowy piknik ze Stanisławem Lemem

Wszyscy gotowi na prawdziwie kosmiczną zabawę nie z tej ziemi? No to zaczynamy! Kompletujcie międzyplanetarną ekipę, by wybrać się w odległą galaktykę. Lecimy w bezkres kosmosu, z daleka od Ziemi – razem ze Stanisławem Lemem zapraszamy na rodzinny piknik do Centrum Kultury Agora w najbliższą niedzielę 12 września w godz. 12.00-14.00.

Inspirując się fantastycznymi światami Lema proponujemy warsztaty filcowe, kreatywne, konstruktorskie i plastyczne dla całych rodzin. Wstęp wolny.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.