dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Pomysł na prezent dla małego rowerzysty

2021-06-17 23:36

Odzież - spodenki, koszulki rowerowe, rękawiczki rowerowe

Jeśli pokonujecie ze swoimi dziećmi kilometry szlaków rowerowych, warto rozważyć zakup odzieży rowerowej. Spodenki rowerowe z wkładem, czyli tzw. pielucha zdecydowanie poprawi komfort jazdy podczas długich wycieczek.

Dziecięce spodenki rowerowe Etape Junior

Dziecięca koszulka rowerowa z kieszeniam z tyłu pomoże przewieźć drobne przekąski, które zdecydowanie poprawią samopoczucie i pomogą w pokonywaniu dłuższych odcinków w trakcie wyjazdów rowerowych.

Sakwy plus bagażnik - zachęć dziecko do pełniejszego uczestnictwa w wyjazdach rowerowych

Jeśli Wasze dzieci są już starsze, jeżdżą na rowerach 20", 24" lub 26" i zabieracie je na wyjazdy rowerowe, mogą chcieć samodzielnie przewozić część swojego ekwipunku. Uczestnictwo w transporcie bagaży w trakcie wyjazdu rowerowego to świetna sprawa, pomaga dzieciom budować poczucie swojej wartości i radość ze wspólnego uczestnictwa w wyjeździe. Do przewożenia potrzebny jest bagażnik dostosowany do rozmiaru roweru oraz sakwy rowerowe na rower dziecięcy.

Bagażniki do rowerów dziecięcych i sakwy dostosowane do dzieci znajdziecie w naszym sklepie. Polecamy sakwy w rozmiarach 30 litrów para lub 20 litrów para.

Torba na kierownicę lub pod siodło

Do przewożenia różnego rodzaju drobiazgów czy znalezisk wyjazdowych warto zaopatrzyć starsze dziecko w torbę na kierownicę, np. Sport Arsenal, która dodatkowo pozwoli umieścić na jej górze mapę aby nasz młody rowerzysta poczuł się prawdziwym podróżnikiem rowerowym.

Licznik

Liczenie pokonanych kilometrów i bicie rekordów to jedna z rzeczy, która bardzo motywuje dzieci do kręcenia pedałami. Do takiej aktywności wystarczy licznik z podstawowymi funkcjami np. Sigma Base Speedmaster 5000. Prosty, wodoodporny, łatwy w obsłudze licznik rowerowy na rower dziecięcy i dorosły.

Zestaw oświetlenia rowerowego

Dobre oświetlenie rowerowe sprawia, że dziecko jest bezpieczniejsze na drodze czy ścieżce rowerowej a jednocześnie zapewnia łatwiejszą jazdę po zmroku. Nam jazda po ciemku zdarza się często, szczególnie podczas wakacyjnych wyjazdów, gdy pakowanie całego obozu (namioty, śpiwory, maty) zajmuje więcej czasu niż zwykłe wyjście na krótką wycieczkę rowerową. Polecamy oświetlenie rowerowe Infini i zestaw lampek rowerowych Infini Olley USB, który zamontujemy nie tylko na dorosłym rowerze ale także na zdecydowanie mniejszych kierownicach rowerów dziecięcych.

Zabezpiecz rower dziecięcy

Jeśli Wasze dziecko dojeżdża rowerem do przedszkola czy szkoły, koniecznie zaopatrzcie dziecko w zapięcie rowerowe którym zabezpieczy swój rower przypinając do stojaka. Ponieważ dzieciom nierzadko zdarza się gubienie kluczyka, polecamy zapięcia na kod zabezpieczający, np. zapięcie rowerowe Trelock BC 260/85/6 CODE, w którym można ustawić swój indywidualny kod zabezpieczający. Nie jest ciężkie, dzięki czemu nie obciąży za bardzo dziecięcego plecaka szy sakwy.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.