dzisiaj jest wtorek, 25 lutego 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

CSW w Toruniu | Ferie w CSW: warsztaty dla dzieci i pokazy filmowe w Kinie Centrum | Od 27 stycznia 2020

2020-01-14 23:23

• WARSZTATY DLA DZIECI

/ TAK ECO BAG
Kiedy: 27–28 stycznia 2020 (poniedziałek, wtorek), w godz. 10.00–12.00

Podczas dwudniowych zajęć uczestnicy wraz z Tomaszem Przeździeckim będą projektować wzór na nadruk na ekologicznych torbach bawełnianych. W atmosferze zabawy poznają podstawy projektowania graficznego. Dowiedzą się, jak wygląda proces powstawania ubrań z artystycznymi nadrukami, w profesjonalnej firmie odzieżowej Volcano – marce, która stawia na komfort i wygodę w zgodzie z ekologią.
Pod czujnym okiem prowadzącego oraz przy wsparciu firmy Volcano powstaną wspaniałe projekty, a efektem finalnym będzie unikalna, bo zaprojektowana przez uczestników, torba.

Wiek uczestników: 12–15 lat
Cena: 30 zł

/ NO I BAJA
Kiedy: 29–31 stycznia 2020 (środa–piątek), w godz. 10.00–12.00

Opowiadania towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów, w różnej formie – począwszy od przekazów werbalnych po historie obrazkowe zapisane na płótnie czy papierze.
W oparciu o własne pomysły, jak i motywy zaczerpnięte z popkultury (np. piosenki, seriale czy filmy) każdy z uczestników zaprojektuje książeczkę z ilustracjami lub komiks.
Pod pretekstem opowiedzenia fabuły uczestnicy poznają ciekawe techniki plastyczne oraz możliwości operowania formą wizualną. Dowiedzą się, jakie są zasady kompozycji oraz elementarne wartości artystyczne, tj. walor, światłocień, kreska, plama, kolor.
Wykonany przez uczestników, a przygotowany do druku przez prowadzącego, komiks będzie cenną pamiątką i być może początkiem wspaniałej przygody artystycznej.

Wiek uczestników: 10–15 lat
Cena: 35 zł

Prowadzący:
Tomasz Przeździecki – absolwent Wydziału Sztuk Pięknych na UMK w Toruniu. Grafik, designer, rysownik. Podejmuje tematy związane z różnymi aspektami życia ludzkiego, nie stroni przy tym od jego brzydoty. Współpracuje z marką odzieżową Volcano, jest autorem nadruków na ubrania, plakatów, ilustracji, murali, komiksów.

• POKAZY FILMOWE W RAMACH FERII ZIMOWYCH W KINIE CENTRUM, od 28 stycznia 2020
Więcej informacji wkrótce na stronie www.csw.torun.pl

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.