dzisiaj jest środa, 05 sierpnia 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Dzień Dziecka w Muzeum Zabawek i Zabawy

2014-05-28 22:25

Życzenia dla dzieci

Godz. 10.00-14.00

Na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy, w porozumieniu z fundacją War Child, będzie wykonywany wielki plakat – manifest pokoju i szczęścia dla wszystkich dzieci. Mali i duzi goście będą mogli go podpisać, odciskając własną dłoń na mega plakacie. Osoby, które wezmą udział w akcji, będą mogły dowiedzieć się czegoś o działaniach War Child oraz własnoręczne wykonać pamiątkową przypinkę.

Ekoskrzaty

Godz. 11.00 -13.00

Warsztaty Ekoskrzaty odbędą się w sali konferencyjnej. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli wykonać z materiałów ekologicznych małe postacie skrzatów, czyli przyjaznych stworków. Zajęcia będą promowały konkurs plastyczny, w którym można wygrać nowo wydaną książkę „Skrzaty domowe”, którą napisała Renata Głasek-Kęska.

Koncert z nagrodami dla dzieci

Godz. 14.30-17.00

Atrakcją dla wszystkich będzie koncert „Ama Band”. Zespół zaprezentuje utwory popularnych wykonawców, przeboje znane z radia i lubiane przez dzieci. W przerwach atrakcyjne konkursy i zabawy, do rozdania zaproszenia do bawialni Raj Urwisa, Szkoły Tańca „Dance Fit”, Laser Game oraz upominki od szkoły językowej Helen Doron i Muzeum Zabawek i Zabawy.

Impreza odbędzie się pod egidą Centrum Muzyki „Empire”, które na co dzień zajmuje się m.in. nauką śpiewu i gry na instrumentach. Pomaga realizować pasje związane z muzyką. Koncert jest prezentem Centrum Muzyki „Empire” dla wszystkich odwiedzających Muzeum Zabawek i Zabawy.

W Dniu Dziecka na dziedzińcu będą animatorzy, którzy zapewnią dobrą zabawę, chętni będą mogli sprawdzić się, pokonując tory przeszkód.

Dodatkowym prezentem będzie bezpłatny wstęp do bawialni Kawki Zabawki.

Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

Z okazji Dnia Dziecka wstęp dla dzieci do 18 lat w najbliższą niedzielę jest bezpłatny.

Wszystkim Dzieciom Muzeum Zabawek i Zabawy życzy uśmiechniętego Dnia Dziecka.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.