dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Zapraszamy na "Pluszowy konkurs"

2013-11-21 12:07

25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Miasto Nowy Dwór Mazowiecki i Lokalna Organizacja Turystyczna Trzech Rzek – organizatorzy szlaku Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin zapraszają do udziału w konkursie. Konkurs ma charakter otwarty. Wystarczy opisać jeden dzień z życia Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin.

Opis należy wysłać do 25.11.2013 r. włącznie na adres konkurs@nowydwormaz.pl wraz ze swoimi danymi. Autorzy pięciu najciekawszych opisów zostaną nagrodzeni maskotką Baśki Murmańskiej. Wyniki zostaną ogłoszone 26.11.2013 r. na www.baskamurmanska.pl i www.facebook.com/baskamurmanska.

Pomocny w opisie może być informator turystyczny o Nowym Dworze Mazowieckim dostępny na www.nowydwormaz.pl (Strefa Turysty > Informacja turystyczna).

Przypominamy, że Baśka Murmańska to biała niedźwiedzica, która w I poł. XX w. przybyła z żołnierzami z mroźnych krańców Rosji do Twierdzy Modlin. Jej dzieje spisał Eugeniusz Małaczewski. Szlak Baśki obejmuje m.in. tereny, na których znajdują się obiekty, które w przeszłości funkcjonowały jako wojskowe: kasyno, młyn i piekarnia, pralnia i łaźnia, szpital.

Więcej o Baśce oraz regulamin konkursu na www.baskamurmanska.pl.

konkurs dla dzieci

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.