dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agroturystyka Pod Strażnicą - Łutowiec - Jura na wyciągnięcie ręki

2022-01-02 21:29

Do dyspozycji gości są dwa pokoje dwuosobowe oraz dwa trzyosobowe (nasze 4osobowe rodziny zmieściły się w tych trójkach), każdy z własną łazienką (łazienki są poza pokojami). W budynku znajdują się także ogólnodostępny dobrze wyposażony i przestronny aneks kuchenny dla gości, TV oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Na terenie obiektu znajduje się parking, grill, altana. Za niewielką opłatą można wypożyczyć dobrej jakości rowery górskie.

W niewielkich odległościach od Agroturystyki można zobaczyć wiele ciekawych miejsc i obiektów, między innymi charakterystyczne dla Jury ostańce wapienne oraz wzniesione na nich monumentalne zamki oraz warownie. Jeśli lubicie wspinaczkę, w odległości kilkuset metrów znajdują się skały, także z drogami dostępnymi dla dzieci. Rowerowym rodzinom polecamy wycieczki Szlakiem Warowni Jurajskich lub Szlakiem Orlich Gniazd. Nasze 5letnie maluchy bez problemu dojechały stąd do zamków w Mirowie i Bobolicach.

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Pobyt w Agroturystyce Pod Strażnicą Łutowiec to gwarancja udanego wypoczynku, noclegu w komfortowo wyposażonych pokojach, aczkolwiek dla 4os. rodziny ze starszymi dziećmi mogą okazać się trochę małe. Poza pokojami dostępny jest również aneks kuchenny wraz z salonem do wypoczynku i przestronny taras.

Na terenie znajduje się duży zielony, częściowo zacieniony plac wraz z boiskiem oraz ostaniec wapienny, na którym dzieci mogą się bawić.

Agroturystyka dla rodzin - Jura Krakowsko-Częstochowska

Przy altance znajduje się oczko wodne, dlatego trzeba zwracać uwagę na młodsze dzieci, o czym zresztą właściciele informują.

Naszym zdaniem (Dzieciaki w Plecaki) obiekt można polecić szczególnie aktywnym rodzinom, lubiącym wspinaczkę, wycieczki rowerowei wypoczynek w ciszy - Łutowiec to spokojna, niewielka wioska, położona jednak blisko takich atrakcji jak Zamek Mirów i Bobolice (można wybrać się rowerami, nawet z małymi dziećmi) czy Jaskinia Głęboka i Góra Zborów. Spędziliśmy tam 3 dni i jesteśmy zadowoleni - właściciela są bardzo sympatyczni i pomocni.

Ciekawa wycieczka rowerowa w okolicy opisana na blogu Bartoszkowo.pl.

 

 

Wyślij zapytanie o nocleg

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.