dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agroturystyka Między Zamkami

2022-01-02 21:28

Pokoje

Wszystkie pokoje mają niezależne wejście z ogrodu, dzięki czemu wychodzą Państwo prosto na plac zabaw. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, czajnik, TV LED, radio. Na terenie całej agroturystyki można korzystać z Internetu WiFi. Pokoje są komfortowo wyposażone i przytulne. Jak dokładnie wyglądają można zobaczyć na zdjęciach.

Wyżywienie

W okresie wakacyjnym oraz innych objętych specjalnymi ofertami pobyty sprzedajemy wyłącznie z wyżywieniem. Nie było jednak osoby, która żałowałaby takiego stanu rzeczy. Jedzenie przygotowujemy sami i gwarantujemy, że jest 'jak u Mamy'!Do przygotowania posiłków staramy się używać produktów z własnej hodowli lub od lokalnych rolników. Gotujemy tak, aby dzieci jadły chętnie - nawet te największe niejadki.

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom

Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Atrakcje dla dzieci

Cały teren agroturystyki jest ogrodzony, tak aby wypoczynek z dziećmy był bezpieczny. Na terenie agroturystyki znajdują się mini boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą i zjeżdżalnią. W okresie wakacyjnym funkcjonuje odkryty basen. 

Po śniadaniu, dzieci pomagają w obrządku przy zwierzętach gospodarskich, a po obiadokolacji - zapraszamy na animacje (animacje odbywają się przy udziale min. 3 dzieci). Pobyt kończy się uzyskaniem dyplomu dla dziecka, potwierdzającego wstąpienie do klubu Jurajskiego Smyka.

Wyślij zapytanie o nocleg

Zwierzęta w Agroturystyce

Dzieci kochają zwierzaki, które mieszkają w agroturystyce Między Zamkami. Wybierając się na wypoczynek z dziećmi warto mieć na uwadze, aby dzieci mogły wypocząć w miejscu, w którym życie płynie w zgodzie z naturą. Naszą agroturystykę zamieszkują kury, gęsi, kozy, papugi, bażanty, króliki, świnki morskie, koszatniczki, pieski i kotki. Z każdym dniem lokatorów przybywa. Dzieci karmią zwierzaki i dowiadują się jak opiekować się nimi, aby były duże i wesołe!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.