dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Czarna dziura na Równicy czyli... Górski Park Równica

Amatorzy roller costerów będą mogli wyżyć się mknąc przez pełny skręt 360 stopni, następnie przez 180-stopniowy, a to wszystko kilka metrów nad ziemią przy prędkości 40 km/h! Ci, którzy wolą mieć ziemię cały czas pod stopami lepiej odnajdą się na 600 – metrowym torze saneczkowym.

Kiedy już się wszyscy nabiegacie, nakręcicie i nazjeżdżacie czeka na Was kolejna atrakcja - pryskająca woda, ruszające się fotele, wiejący wiatr, czyli kino 7D. Dzieciaki, szczególnie młodsze, będą zachwycone tym bardziej, że seansem nie można się znużyć (filmy są kilkunasto minutowe).

Na Waszą uwagę zasługuje także nowoczesne Planetarium, z ekranem sferycznym o średnicy 13 metrów, ponad osiemdziesięcioma ruchomymi fotelami oraz urządzeniami imitującymi wiatr. Projekcje wyświetlane na sferycznym ekranie zachęcają do poznania astronomicznych ciekawostek. Widzowie podczas seansu mają możliwość przeniesienia się w czasie, obejrzenia Ziemi sprzed 65 tysięcy lat, mogą dowiedzieć się, dlaczego wyginęły dinozaury, zobaczyć Układ Słoneczny i czarne dziury w przestrzeni kosmicznej. Obecnie w repertuarze dostępne są cztery programy edukacyjne: Wyprawa na Ziemię oraz Space Park.

Komentarze

Gość - turysta 2014-07-29 14:05 przyznana ocena:

Nie napisano nic na temat sklepiku z pamiątkami. Można tam kupić wiele ciekawych pamiątek związanych z Ustroniem i Beskidami. Klientów obsługuje tu i doradza bardzo miła zawsze uśmiechnięta Pani. Po rozmowie z nią nie można mieć złego humoru nawet w deszczowy dzień.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.