dzisiaj jest poniedziałek, 30 stycznia 2023
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kreatywne zestawy klocków dla 7-latków!

2022-11-30 13:32

Klocki LEGO dla 7-latka oraz 7-latki – jakie rozwiązania można znaleźć w tej kategorii produktów?

Jeśli chodzi o zestawy LEGO dla 7-latki oraz 7-latka, atutem oferty jest bez wątpienia różnorodność. Ponieważ producent, którego zabawki są opisywane w tekście, stara się iść z duchem czasu, w jego ofercie możemy znaleźć takie zestawy dla dzieci, które zostały poświęcone aktualnym trendom w kulturze popularnej. Rekordy popularności bije postać z bajki lub filmu animowanego? A może słynna jest gra komputerowa? Jeśli tak, to istnieje spora szansa, że najbardziej znane postaci otrzymają swoje odpowiedniki w świecie popularnych klocków dla dzieci.

Poniżej zostały przedstawione jedynie niektóre spośród wszystkich zestawów, jakie można znaleźć w asortymencie duńskiego producenta zabawek. Są one następujące:

  • Czarna Pantera: wojna na wodzie – jest to absolutne must have, jeśli chcesz kupić prezent dla siedmiolatka – fana superbohaterów z uniwersum Marvela. W zestawie tym można znaleźć między innymi pięć minifigurek przedstawiających postaci znane z filmów opowiadających o Królestwie Wakandy. Oczywiście, centralnym elementem tego zestawu jest Lampart, czyli morski okręt wojenny,
     
  • Obi-Wan Kenobi™ kontra Darth Vader™ - podczas gdy Czarna Pantera: wojna na wodzie jest poświęcona bohaterom z uniwersum Marvela, zestaw Obi-Wan Kenobi™ kontra Darth Vader™ odnosi się – jak można łatwo się domyślić – do kultowej już sceny z Gwiezdnych Wojen. Komplet ten to nie tylko figurki przedstawiające bohaterów reprezentujących dobro i zło. Ważnym atutem jest również platforma, dzięki której można odtworzyć scenę pojedynku. Takie pozornie drobne funkcjonalności jak na przykład wysuwany ogień, obrotowe platformy czy wózek transportowy, dodają kolorytu i stanowią smaczki, które powinien docenić każdy fan Gwiezdnych Wojen – zarówno mały, jak i duży,
     
  • Statek Shuri — Statek Shuri to kolejny z zestawów, który został poświęcony filmom opowiadającym o losach Króla Wakandy, czyli Czarnej Pantery. I tym razem zestaw został poświęcony broni wykorzystywanej przez tę postać, tzn. statkowi bojowemu. Statek Shuri jest wyposażony w takie ruchome elementy jak między innymi obrotowe skrzydła. Oprócz tego na uwagę zwraca między innymi wysuwany miotacz.

Wyżej wymienione zestawy LEGO to jedynie niektóre spośród wszystkich dostępnych rozwiązań. W rzeczywistości oferta ta jest znacznie szersza i bardziej różnorodna. Obejmuje ona m.in. takie rozwiązania jak na przykład figurka Milesa Moralesa czy zestaw tronowy króla Namora.

Klocki LEGO dla 7-latka, czyli sposób na to, jak można połączyć przyjemne z pożytecznym

Dziecko w wieku siedmiu lat powinno przede wszystkim bawić się. W tym okresie dorastania to właśnie przez zabawę maluch może poznawać świat. Dawanie trudnych i skomplikowanych zadań matematycznych, które są pełne podchwytliwych pułapek logicznych, nie jest idealnym rozwiązaniem. Wręcz przeciwnie: takie postępowanie z dzieckiem we wczesnym wieku szkolnym może trwale zniechęcić malucha do nauki.

Zdecydowanie lepszym działaniem mogą być klocki LEGO dla 7-latka. Na uwagę w tym przypadku zasługują w szczególności zabawki kreatywne – jest to coś więcej niż zwykłe zabawki. Dobrym przykładem mogą być tu zestawy LEGO, ponieważ już samo ich ułożenie pozwala rozwinąć zdolności kognitywne oraz manualne. Jest to bezcenne w okresie dorastania, kiedy to dziecko w wieku szkolnym potrzebuje pozytywnych bodźców, by móc się prawidłowo rozwijać, poprawiać swoją pamięć oraz polepszać umiejętności analityczne poprzez klocki LEGO.

Jeśli masz dziecko w wieku od sześciu do ośmiu lat, LEGO może być świetnym pomysłem na prezent. Dzięki temu można wprowadzić malucha w świat nauki czy innych zainteresowań, ponieważ kreatywny zestaw LEGO może być związany z naukami technicznymi, muzyką czy wieloma innymi dziedzinami.

Klocki LEGO dla 7-latka

Klocki LEGO dla 7-latka to zabawki, które są powszechnie znane na całym świecie. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli chcesz, by kupione przez Ciebie zestawy dla dzieci zapewniły wiele godzin zabawy. Jest to możliwe, ponieważ ułożenie konstrukcji złożonej z setek różnych elementów wymaga sporego zaangażowania, podczas gdy typowe zabawki nie są tak kreatywne i wielofunkcyjne.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.