dzisiaj jest sobota, 27 lutego 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Z tej samej gliny - warsztaty na wynos

2021-01-27 12:24

Zapraszamy wszystkich małych i dużych glino – maniaków na warsztaty w dość nietypowej odsłonie, bo w domowym zaciszu. Chętni z przygotowanych przez nas materiałów będą mogli wykonać ceramiczne obiekty w dowolnie zaprojektowanym przez siebie kształcie.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć przygodę z ceramiką nic straconego! Ci którzy potrzebują wprowadzenia w świat gliny, mogą skorzystać z warsztatów online w dniu 6 lutego o godz. 11.00, które odbędą się poprzez platformę zoom.

Gotowe ceramiczne dzieła zostaną wypalone i trafią z powrotem do swoich twórców.

Jesteś ciekawy jak to działa? To bardzo proste!

* zapisz się na listę uczestników i wpłać 35 zł

 * informację uzyskasz pod adresem: karolina.sikora@ckagora.pl

* 5 lutego w godz. 9.00-15.00 przyjdź do CK AGORA  i odbierz glinianą kostkę 12/12cm

* w domu ulep z gliny co tylko zechcesz! lub z naszą pomocą wykonaj pracę, podczas warsztatów online w dniu 6 lutego o godz. 11.00 (warsztaty odbędą się poprzez platformę zoom)

* 12 lutego w godz. 9.00-15.00 przynieś gotową wysuszoną pracę do CK AGORA, a my w ciągu kilku dni wypalimy  ją dla Ciebie w piecu ceramicznym.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.