dzisiaj jest sobota, 05 grudnia 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kupujemy kombinezony niemowlęce na sezon jesienno-zimowy

2020-11-08 23:58

Rodzaje kombinezonów niemowlęcych

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego kombinezonu dla dziecka, stajemy przed szerokim wyborem wzorów, kolorów oraz rodzajów wykończenia. Bardzo popularne są kombinezony dla niemowląt posiadające zintegrowane buciki oraz rękawiczki na sznureczkach. Można również nabyć modele z odwijanymi nogawkami, bądź rękawkami, dzięki czemu nie trzeba kupować dodatkowych rękawiczek lub bucików. Najwygodniejsze kombinezony zasuwane są na podwójny zamek błyskawiczny, który znajduje się na całej długości. Wiele kombinezonów dla niemowląt wyposażonych jest w kapturek od środka pokrytym przyjemnym materiałem i niekiedy wykończony miłym w dotyku futerkiem, polarem, bądź pluszem. Mogą być one ściągane na gumce, dzięki czemu podczas silnego wiatru nie zwiewa ich z główki dziecka.

Kombinezony niemowlęce wykonane są zazwyczaj na zewnątrz z bawełny lub materiału nieprzemakającego, dzięki czemu dziecko może bawić się na śniegu, a przy tym nie zmoknie. Natomiast wewnętrzna warstwa to misiowy materiał skrywający wszytą ocieplinę zimową, która pomaga dodatkowo utrzymać ciepło.

Ciekawe wzory kombinezonów niemowlęcych

Kombinezony dla niemowlaków mogą być jedno barwne. Jednak dostępne są również modele z ciekawymi naszywkami lub wzorkami. Niekiedy można kupić kombinezony, które przypominają różne zwierzątka bądź owady. Ważne jest jednak to, by wybrany przez nas model nie był zbyt jaskrawy dla dziecka.

Natomiast sam wzór nie jest najważniejszy. Podstawą jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Jeżeli zakupimy zbyt ciasny kombinezon, to dziecko nie będzie czuło się w nim komfortowo, ponieważ ubiór będzie krępował ruchy. Natomiast wybór modelu za dużego, sprawi, że pociecha będzie przesuwać się w jego wnętrzu, co niestety okaże się niewygodne zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Najlepiej jest zmierzyć kilka modeli i dobrać ten, który okaże się najbardziej optymalny.

Pamiętajmy, że kombinezon dla niemowląt jest odzieżą bardzo ciepłą, z tego względu należy nie ubierać dużej ilości ubranek pod niego. W ten sposób zapobiegniemy nadmiernego przegrzewania się dziecka w trakcie jesienno-zimowych igraszek na świeżym powietrzu.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.