dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Listy i wiadomości od Mikołaja ‒ niespodzianka dla dziecka

2020-06-05 01:21

Personalizowany list od Mikołaja

Listy dostarczane tradycyjną pocztą to w dzisiejszych czasa rzadkość‒ wszyscy więc zgodzą się ze stwierdzeniem, że papierowy list od samego Świętego Mikołaja zrobi wrażenie na każdym obdarowanym i sprawi, że odbiorca poczuje się wyjątkowo. Jak wygląda taka korespondencja? Już wyjaśniamy!

Każdy z listów przygotowywany jest z myślą o konkretnym maluchu. Dostępne wzory listów można w dowolny sposób edytować ‒ umieścić w nich wzmiankę dotyczącą  zainteresowań malucha, jego sukcesach, postępach w szkole, hobby, osobowości, zaletach, ale też drobnych wadach. Mikołaj może też delikatnie upomnieć dziecko, żeby częściej sprzątało swój pokój, nie kłóciło się z rodzeństwem czy częściej pomagało rodzicom.

Super nagranie z Mikołajem

Kolejnym, kreatywnym podarunkiem dla malca jest personalizowane nagranie z samej Laponii. W wiadomości maluch ujrzy samego Świętego Mikołaja, gromadkę wesołych elfów, a także piękną chatkę, kominek z tańczącym ogniem, a nawet zwierzaki Świętego. Mikołaj pokaże malcowi księgę grzecznych dzieci ‒ w której oczywiście znajdzie się również Twoja pociecha, pochwali malucha za postępy w szkole czy za pomaganie rodzicom.

Elfi.pl ‒ wyjatkowi pomocnicy Mikołaja

Gdzie można kupić listy i nagrania? Tutaj pomocą służą Elfi.pl. Na stronie Elfi.pl można sprawnie zamówić korespondencję dla najmłodszych maluchów, jak i dla nastolatków, osób dorosłych czy pracowników firmy.

W przypadku korespondencji dla dzieci i nastolatków do wyboru mamy listy pod takimi tytułami, jak Mały jak gwiazdka, Trele morele, pomysłów tak wiele, Będę grzeczny, Ach ten Facebook, Kocha, nie kocha, Mała lekcja i wiele, wiele innych.

Dla dorosłych ‒ dla niej i dla niego, a także dla pracowników Elfi proponują takie tytuły, jak Jesteś piękna, Bądź mężczyzną, Robisz postępy, Sukcesy w kuchni, Sukcesy w pracy, Pełen podziwu i wiele innych.

Listy od Mikołaja to zaledwie część oferty!  Zakupić również można wiadomości wideo. Dostępne są nagrania pod takimi tytułami, jak Taniec elfów, Elf Fajtłapa, Wigilia tuż, tuż, Dom Mikołaja, Choinka Mikołaja.

Proces zamawiania takich niespodzianek jest bardzo prosty ‒ wystarczy wybrać list i wykonać odpowiednią edycję

To nie koniec! Na stronie  elfi.pl zamówić również mozna personalizowane piosenki, które doskonale sprawdzą się w roli urodzinowego prezentu.

Podsumowanie

Personalizowane, kreatywne prezenty sprawiają wielką frajdę zarówno małym, jak i dużym. Wbrew pozorom taki prezent wcale nie musi kosztować majątku ‒ tutaj doskonale sprawdzą się personalizowane listy i  nagrania od świętego Mikołaja. Taki drobiazg możemy zamówić zarówno przed świętami Bożego Narodzenia, jak również w okresie świątecznym czy po świętach.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.