dzisiaj jest niedziela, 25 lipca 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Pomysły na kreatywne spędzanie czasu wolnego

2020-03-20 23:39

CEWE Fotoksiążka z wiosennymi motywami

Podczas tworzenia CEWE Fotoksiążki możesz zaprojektować dowolny jej element. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ją do wiosennej atmosfery. Pomogą w tym nie tylko Twoje wiosenne zdjęcia, ale również utrzymane w tym klimacie cliparty, ramki, tła czy napisy. Wykorzystaj je, aby stworzyć wiosenny album.

Projektowanie fotoksiążki może być świetnym sposobem na kreatywne spędzenie czasu. Punktem wyjścia będzie sesja fotograficzna. Chwytaj po aparat wiosną, gdy tylko nadarzy się okazja. CEWE Fotoksiążka w formacie panoramicznym pozwala na publikowanie Twoich ulubionych zdjęć krajobrazowych. Wybierz tę w formacie panoramicznym XXL, aby stworzyć pokaźną i przykuwającą uwagę sesję. Gromadząc fotografie, które w niej umieścisz z pewnością spędzisz niezapomniane chwile z aparatem w dłoni na łonie natury.

W fotoksiążce świetnie sprawdzą się fotografie makro. Wykorzystaj do tego kwadratowy format CEWE Fotoksiążki, w którym pięknie będą prezentować się zwłaszcza abstrakcyjne zbliżenia kwiatów. Samo projektowanie fotoksiążki będzie świetnym sposobem na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Możesz ją stworzyć za pośrednictwem oprogramowania CEWE Fotoświat lub kreatora online, które pozwalają na projektowanie albumów także na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu możesz wygodnie rozsiąść się w ogrodzie lub na ławce w parku, cieszyć naturą i jednocześnie tworzyć niezapomniane albumy.

Album w stylu scrapbooking

Przygotowywanie albumów fotograficznych to świetny pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu. W szczególności nadają się do tego albumy tworzone metodą scrapbookingu. Nie tylko sam akt ich realizowania będzie świetną metodą na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Także gromadzenie elementów do niego będzie doskonałym sposobem na wiosenną zabawę. Możesz stworzyć coś na wzór zielnika.

Scrapbooking zakłada łączenie na kartach albumów odbitek zdjęć i różnorodnych elementów zgromadzonych w różnych źródłach. Przykładowo możesz w nim umieścić bilety z wiosennych wycieczek, czy tak jak to zostało wspomniane wyżej zasuszone rośliny. Baw się tą formą albumów i twórz niezapomniane kompozycje.

Zacznij przygodę z makrofotografią i fotografią przyrodniczą

Wiosna zdecydowanie sprzyja tworzeniu makrofotografii i fotografii przyrodniczych. Pojawiające się na łąkach i w sadach owady czy trele ptaków to nieskończone źródło inspiracji. Przygotuj do tego niezbędny sprzęt. W przypadku fotografii makro nie potrzebuje jednak dużych nakładów finansowych. Wystarczy wykorzystać pierścienie pośrednie czy pierścienie odwrotnego mocowania. Do fotografii przyrodniczej zastosuj teleobiektywy. Dzięki nim zbliżysz się do płochliwych ptaków mogąc podglądać detale z ich życia.

Świetnym pomysłem na kreatywne spędzanie czasu jest tworzenie także fotografii krajobrazowych. Chwyć za aparat i dobierz statyw, aby wyruszyć ze sprzętem na wycieczkę na łono natury. Gdy uda Ci się uzyskać niezapomniane pejzaże stwórz wydruki wielkoformatowe - fotoplakaty i fotoobrazy - w formacie panoramicznym. Dzięki temu upiększysz swoimi dziełami Twoje wnętrza. To będzie doskonała motywacja do kreatywnego spędzania czasu z aparatem. Podobnie możesz wykorzystać do stworzenia fotoplakatów i fotoobrazów swoje zdjęcia makro czy przyrodnicze.

Twoje zdjęcia będą idealnie prezentować się w CEWE Fotoksiążce. Taka publikacja idealnie nadaje się do stworzenia czegoś na wzór portfolio. Możesz w niej umieścić napisy, tak aby podpisać miejsca w których wykonywałeś zdjęcia. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz, gdzie powstały ulubione kadry.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.