dzisiaj jest sobota, 22 lutego 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

"Jezioro łabędzie - miniatura" w Teatrze Cortique w Poznaniu

2019-10-23 16:25

Klasyka baletu w przyjaznej dzieciom formie 

Spektakl “Jezioro łabędzie-miniatura” produkowany przez Teatr Cortique we współpracy ze Szkołą Baletową Anny Niedźwiedź powstał z myślą nie tylko o wielbicielach baletowej klasyki, ale przede wszystkim o tych, którzy nie zdążyli odkryć jeszcze baletowego świata. Wyjątkowa forma widowiska – spektakl zawierał będzie tylko najwyrazistsze elementy “Jeziora łabędziego”, a przez to trwał krócej – jest odpowiedzią na potrzeby najmłodszych widzów. Wizyta w Teatrze Cortique może stanowić doskonałe preludium do obejrzenia oryginału i odkrywania innych baletowych widowisk.

Dlaczego warto wybrać się na spektakl?

„Jezioro łabędzie-miniatura” trwa krócej niż oryginalne widowisko. Zamiast czterech aktów widzowie zobaczą trzy sceny. 
Widowisko jest dostosowane do potrzeb najmłodszych widzów. 

Dla dorosłych widowisko jest doskonałą okazją do porównania baletu „Jeziora łabędziego” autorstwa Piotra Czajkowskiego z formułą proponowaną przez Teatr Cortiqué . 

Spektakl zawiera najbardziej wyraziste motywy i elementy „Jeziora łabędziego”. Oryginalna muzyka ze spektaklu Czajkowskiego została skróconą i dostosowana do potrzeb najmłodszych. 

Warto dodać, że choć spektakl przygotowany jest z myślą o dzieciach, które dopiero poznają świat teatru, to jednak stanowi niezwykle interesującą propozycję także dla młodzieży czy dorosłych, którzy jeszcze nie odkryli baletu klasycznego. Kto wie – może wizyta w Teatrze Cortiqué będzie początkiem tej przygody?

Adres:

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź

ul. Mansfelda 4

60-855 Poznań

Kontakt: marketing@cortique.pl

Bilety:

https://cortique.pl/kupbilet/ - zakup pod wskazanym linkiem
35 zł - bilet grupowy (15 osób)
35 zł - bilet senioralny
40 zł - bilet ulgowy
45 zł - bilet normalny

Daty wydarzenia:
19.01.2020 - 13:00 oraz 15:30
20.01.2020 - 9:30 oraz 11:30

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.