dzisiaj jest wtorek, 21 stycznia 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wracamy do szkoły. 3 rzeczy, o których trzeba pamiętać przed rozpoczęciem roku szkolnego

2019-09-18 13:32

Bezpieczne dziecko – wykup polisę NNW

Ubezpieczyliście się, kiedy wyjeżdżaliście na wakacje. Teraz warto kontynuować tę przezorność. Zwłaszcza że w ciągu całego roku szkolnego dzieci również narażone są na różne zagrożenia. Zajęcia dodatkowe, powrót do domu ze szkoły, czy klasyczne lekcje wychowania fizycznego – to potencjalne okazje do mniejszych lub większych uszczerbków na zdrowiu.

Ubezpieczenie szkolne to po prostu ubezpieczenie NNW szkolne chroniące przed skutkami trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci. Zawierane jest na czas roku szkolnego, a także wakacji. Plusem jest to, że gwarantuje ono ochronę przez całą dobę i w każdym miejscu naszego globu. Możecie poczuć się bezpiecznie!

Każdy rodzić ma do wyboru, czy chce skorzystać z wariantu podstawowego, czy może potrzebuje pełniejszej ochrony, czyli wariantu rozszerzonego. Oprócz standardowego odszkodowania z tytułu wydarzeń takich jak: uszczerbek na zdrowiu, pogryzienie przez psa, czy zachorowania na sepsę, dostępne są też opcje dodatkowe.

Czy wiesz, że możecie otrzymać również: zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie za ból. A także odszkodowanie za zgon rodzica dziecka, zgon spowodowany nowotworem złośliwym, czy zwrot kosztów opłaconej wycieczki lub czesnego. Zabezpieczcie się na każdą ewentualność! Ubezpieczenie szkolne – to naprawdę proste!

Zajęcia dodatkowe – rozsądny wybór to podstawa sukcesu!

Planujesz, co znajdzie się w wyprawce dla dziecka, pomyśl też o rozwoju dziecka. To idealny czas, aby zaplanować zajęcia dodatkowe. Tutaj kieruj się jednak rozsądkiem, zasada „co za dużo, to niezdrowo”, pasuje tutaj bardzo dobrze. Zamiast rozwinąć umiejętności dziecka, możesz po prostu je zniechęcić, np. do nauki nowego języka, czy gry na instrumencie.

Warto wcześniej wspólnie przedyskutować tę kwestię, może wspólnie wpadniecie na jakiś pomysł? Wybierzecie coś, co będzie pasowało zarówno rodzicom, jak i dziecku. Skupcie się na jednym rodzaju zajęć, wówczas zrobicie to dobrze.

Troska o czas wspólny – czy o tym pamiętasz?

Zazwyczaj o tym zapominamy. Planując nadchodzący rok szkolny, pomyśl także o tym, aby Wasza rodzina miała dla siebie czas. Zorganizujcie swój plan dnia w taki sposób, aby było go jak najwięcej. Wspólne chwile to najlepszy kapitał na przyszłość. Przekonajcie się o tym!

Szczegółowe informację dostępne są na stronie UNIQA.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.