dzisiaj jest wtorek, 21 stycznia 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

"Morze" - widowisko dla dzieci w Nowym Teatrze w Warszawie

2019-09-17 10:18

To multimedialne widowisko skierowane jest dla dzieci od lat 4. W tym sezonie gramy 20, 21 i 22 września, jak i w 25, 26 i 27 października. W związku z tymi pokazami przesyłam krótką notę prasową i multimedia towarzyszące – byłoby nam niezmiernie miło, gdyby wzmianka o „Morzu” dotarła do Państwa odbiorców.

Koncert powstał w ramach projektu „Warsztaty i słuchowiska muzyki współczesnej dla dzieci i młodzieży wykonywane przez Młodą Orkiestrę Nowego Teatru”, a dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

MORZE

Co jeśli Morze żyje? Jeśli ma uczucia i emocje? Co kryją głębiny i podwodne światy? O czym chcą nam opowiedzieć? Zanurkujmy w świat wyobraźni i dźwięków. Zanurzmy się w opowieść o zmiennych nastrojach wody, samotnych skałach i wrażliwych muszlach. Piosenki grane i śpiewane na żywo poprowadzą dzieci po kolejnych magicznych zakątkach morskiej krainy. Kto wie, dokąd zawędrujemy? Co odkryjemy? Porzućmy przyziemne wyobrażenia i dajmy się ponieść na falach ku MORZU możliwości.

Jesienne pokazy:

20 IX / 18:00
21 IX / 11:00, 14:00
22 IX / 11:00, 14:00
25 X / 11:00
26 X / 11:00, 14:00
27 X / 11:00, 14:00

Multimedialny koncert dla dzieci w wieku 4+
Premiera: 1 czerwca 2019
Czas trwania 40 min
Bilety: 20 zł

Koncepcja, reżyseria, scenografia: Pia Partum
Koncepcja, muzyka, teksty piosenek: Barbara Wrońska
Przygotowanie zespołu muzycznego: Dagna Sadkowska
Przygotowanie wokalistek: Sean Palmer
Kuratorka: Maria Wilska
Reżyseria światła: Jacqueline Sobiszewski
Wizualizacje, projekt graficzny: Aleksandra Ołdak

Obsada:

Olena Dumała (klawisze/flet)
Jan Głozak (perkusja)
Ida Górczyńska (skrzypce)
Kajetan Hawryluk (trąbka)
Karolina Laskowska (wokal)
Marianna Mroczkowska (wokal)
Pola Szczycińska (wokal)

Koncert powstał w ramach projektu „Warsztaty i słuchowiska muzyki współczesnej dla dzieci i młodzieży wykonywane przez Młodą Orkiestrę Nowego Teatru”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegóły na https://nowyteatr.org/pl/kalendarz/morze

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.