dzisiaj jest wtorek, 25 czerwca 2019
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Nosidełko turystyczne od LittleLife z wyróżnieniem German Design Award Winner 2019

2019-04-03 11:13

German Design Award to jeden z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych konkursów, w którym nagradzane są najciekawsze i najbardziej innowacyjne na rynku produkty. Wyróżnione produkty powszechnie uznawane są za pionierskie w swoich kategoriach, wnoszące wkład w rozwój międzynarodowego i niemieckiego świata designu. Co roku do konkursu zgłaszanych jest kilka tysięcy produktów, usług i rozwiązań z całego świata. Oceniane przez międzynarodowe jury produkty dzielone są na trzy obszary, z których wyodrębnia się mniejsze kategorie tematyczne. Szczegółowej ocenie podlegają nie tylko walory estetyczne produktów, ale także ich wykonanie, trwałość oraz funkcjonalność.

Bieżąca, ósma edycja konkursu oceniana była przez 46-osobowe, międzynarodowe jury, złozone ze specjalistów w dziedzinie projektowania z 11 krajów. W ramach obszaru Excellent Product Design, w kategorii Child Care wyróżnili oni nosidełko turystyczne marki LittleLife, należącej do firmy LifeMarque Ltd. Model Ranger S2 Child Carrier zdobył uznanie fachowców, którzy docenili w nimi połączenie minimalistycznego wyglądu, lekkości (zaledwie 1,7 kg), wytrzymałości oraz komfortu przemieszczania się w czasie długich spacerów.

Co konkretnie warto o nim wiedzieć?

LITTLELIFE Ranger S2 Child Carrier

Turystyczne nosidełko, idealne na dłuższe miejskie oraz pozamiejskie spacery z dzieckiem w przedziale wiekowym od 6 do 36 miesięcy. Niska waga oraz specjalna konstrukcja zapewniają wygodę zarówno rodzicowi, jak i jego bobasowi, niezależnie od terenu, w którym się przemieszczają. Konstrukcja bazuje na trwałej, aluminiowej ramie oraz specjalnemu systemowi regulacji, dopasowującemu nosidełko do fizycznych parametrów rodzica o wzroście w przedziale 157 - 187 cm. Ergonomiczny kształt siedziska pozwala dziecku na odpowiednie ułożenie ciała podczas użytkowania. Regulacja dopasowująca nosidełko do wzrostu dziecka możliwa jest dzięki zestawowi pasków i sprzączek X-Buckle, natomiast stabilizację w czasie marszu zapewniają wygodne pasy naramienne oraz pasy piersiowe i biodrowy. Drugi z nich zaopatrzono w dwie, zapinane na suwak kieszonki, ułatwiające przenoszenie niezbędnych drobiazgów takich jak klucze, pieniądze czy telefon. Udogodnieniem jest poduszeczka, zabezpieczająca głowę oraz twarz dziecka przed uderzeniami w stelaż. Pomocna w użytkowaniu jest specjalna rączka, którą umieszczono na szczycie konstrukcji. Dużym ułatwieniem jest też specjalna podpórka, ułatwiająca stawianie całości na podłożu w pionowej pozycji.

Wymiary: 28 x 26 x 75 cm, waga: 1,7 kg, maksymalne obciążenie: 20 kg. P

rodukt zgodny jest ze standardami BS EN 13209:2004 oraz BS EN 71-3:1994.

O producencie

LITTLELIFE to brytyjska marka, specjalizująca się w produkcji plecaków dla dzieci z bajkowymi wzorami i postaciami. W jej ofercie znajdują się również m.in. nosidełka podróżne dla rodziców, pragnących zabrać swoją pociechę w teren, bez konieczności transportowania wózka. Ofertę marki uzupełniają akcesoria, zapewniające dziecku wygodę, komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży. LittleLife należy do firmy LifeMarque, odpowiedzialnej również za marki LifeSystems oraz LifeVenture, a pracujący nad jej linią produktową specjaliści to w dużej mierze również twórcy produktów obu wspomnianych brandów. Aktualnie marka LittleLife dostępna jest w ponad 20 krajach, gł. z Europy i Azji. Od jesieni 2018 jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest krakowska firma Raven.

Więcej informacji na https://www.littlelife.com.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.