dzisiaj jest sobota, 02 lipca 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Dziecięce buty zimowe Kamik T'S Stance BAB - test/opinia

2020-10-14 17:42

T'S Stance to solidne zimowe buty, występujące w wersji dla dziewcząt i chłopców. We wnętrzu wyściełane futerko - ocieplenie, co sprawia, że buty zachowują dobre właściwości higieniczne i jednocześnie są ciepłe. Wkładka w tych butach to także futerko, jednocześnie pełniące funkcję materiału izolującego ciepło, zwiększa komfort noszenia. Podeszwa: wysokogatunkowe tworzywo, posiada dobrą przyczepność i chroni przed upadkami.

Buty wyposażono w membranę, w tym przypadku Dri Defence - świetnie chroni stopę przed wodą :) Nasz syn biegał w nich po kałużach, mokrym śniegu, w trakcie częstych tej zimy roztopów i oczywiście mrozów, które na szczęście też występują. Membrana zapewnia suchość we wnętrzu buta - ponieważ tegoroczna zima jest mocno kapryśna przekonaliśmy się, że buty świetnie chronią stopy dziecka przed wilgocią. Nie ma problemu z zabawami na mokrym śniegu.

Buty Kamik T'S Stance BAB - zimowe buty dla dzieci

Buty świetnie sprawdzały się w trakcie zabaw na mokrym, łamiącym się lodzie - nie przemokły po ok. 30 minutowym taplaniu się i skakaniu :)

Są stosunkowo wysokie, bo całkiwta wysokość buta to 14 cm a podeszwa jest grubości 2,5 cm - wysoka, ale jej zadaniem jest izolować spód stopy od zimnego podłoża. Bo nogi najbardziej marzną od spodu. Dlatego też wkładka jest wyściełana futerkiem. Oczywiście ubija się ono w toku użytkowania.

Waga - buciki są niesamowicie lekkie, ważą ok. 110 gram jeden!< Buty są zapinane na rzepy, bardzo łatwo się je wkłada - dostosowane do wieku dzieci. Nie ma z tym problemu 3,5 letni chłopiec. Górna część jest regulowana za pomocą rzepu (ale są na tyle szerokie, że Szymek daje radę włożyć je bez odpinania rzepu) i zapewnia ochronę przed wpadającym śniegiem.

Buty Kamik T'S Stance bardzo dobrze chronią przed zimnem i wilgocią w trakcie codziennych zabaw :)

Szczegóły - w skrócie:

  • wodoodporne - wykonane z nylonu, z membraną Dri Defence;
  • lekkie - para ok. 200 gram;
  • zapinane na rzep i ściągacz;
  • łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu - bez problemu radzi sobie z nimi 3,5 latek;
  • antypoślizgowa podeszwa wykonana z syntetycznego kauczuku;
  • bardzo ciepłe - wg producenta zapewniają ciepło do -32 stopni Celsjusza, my na szczęście sprawdzaliśmy tylko do ok. -10;
  • występują w rozmiarach od 20 do 27 - wg europejskiej rozmiarówki. Dostępna także wersja dla starszcych dzieci, pod nazwą Kamik K'S Stance - w rozmiarach od 28/29 do 35.

Świetnie sprawdzają się nie tylko podczas codziennych spacerów w okresie zimowym, ale także podczas wycieczek turystycznych oraz zwyczajnej rekreacji na śniegu - sanki, lepienie bałwana czy bieganie po mokrym lodzie (uwaga, na lodzie tracą przyczepność!). Mamy porównanie do butów marek Elefanten i Superfit - zdecydowanie najcieplejsze z nich są Kamiki. Polecamy dla wszystkich aktywnych Maluchów! :)

Buty przekazał nam do testów dystrybutor marki Kamik w Polsce.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.