dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Zajęcia przyrodnicze dla rodzin z dziećmi w Muzeum Pałacu w Wilanowie

2018-01-19 12:28

Najbliższe spotkania odbędą się 28 stycznia. Kolejne terminy już wkrótce pojawią się na naszej stronie

Wycieczka ornitologiczna

Kto rano wstaje… ten ma najciekawsze obserwacje. Zapraszamy do udziału w ornitologicznych spacerach po ogrodach wilanowskich. W czasie wycieczek będziemy wspólnie obserwować ptaki zimujące w przypałacowym parku i na Jeziorze Wilanowskim. Uczestnicy wycieczki dowiedzą się, jak rozpoznawać różne gatunki ptaków, a także jak mądrze je dokarmiać, by im pomagać, a nie szkodzić.

Kiedy: 28 stycznia, godz. 9.30–11.00
Miejsce:
 rozpoczynamy przy budynku kasy muzealnej na przedpolu.
Zasady uczestnictwa: udział w zajęciach po wykupieniu biletu wstępu do ogrodów. Bilety dostępne są w kasie muzeum lub online.  Muzeum zapewnia lornetki oraz atlasy ornitologiczne, należy jednak pamiętać o ubiorze dostosowanym do pogody. Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty przyrodniczo-plastyczne „Dokarmiamy ptaki”

Zapraszamy do Pompowni nad Jeziorem Wilanowskim, by wspólnie odkrywać fascynujący świat ptaków. Jak dokarmiać ptaki, by im pomagać, a nie szkodzić? Jakie są wady i zalety dokarmiania ptaków? Jaki jest ulubiony pokarm sikorek, a jaki kosów? Co nam mówi kształt dzioba o diecie jego właściciela? Zapraszamy na warsztaty, aby się tego wszystkiego dowiedzieć!

Kiedy: 28 stycznia, godz. 11.00–14.00
Miejsce:
 Pompownia 
Zasady uczestnictwa: udział w zajęciach po wykupieniu biletu wstępu do ogrodów. Bilety dostępne w kasie muzeum lub online. Liczba miejsc nie jest ograniczona. Można dołączyć w dowolnym momencie trwania spotkania.

Szczegółowych informacji udziela:
Julia Dobrzańska
Dział Edukacji Muzealnej
jdobrzanska@muzeum-wilanow.pl
22 544 28 64

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.