dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Test damskiej koszulki termicznej Marmot Wm's Crystal LS

2018-07-18 15:58

Krój/materiały

Miękka, elastyczna, szybkoschnąca. Koszulka występuje w gamie kilku bardzo ładnych kolorów, oraz posiada ciekawą fakturą materiału z przodu.

W koszulce zastosowano płaskie szwy, które zapobiegną otarciom, oraz filtr UPF 50 zabezpieczający przed słońcem. Raglanowo wszywane rękawy sprawiają, iż podczas niesienia plecaka nie poodciskają nam się szwy i umożliwią rękom większy zakres swobodnego ruchu. Z przodu i z tyłu koszulka posiada elementy odblaskowe, a metka nie jest wszywana na szyi. Koszulka przeznaczona do różnych aktywności: biegania, wspinaczki lub ostrych górskich podejść - wszędzie tam, gdzie wymagane są dobre właściwości termiczne. Osobiście najczęściej używam jej podczas wycieczek rowerowych.

Materiał: 100% Poliester 3.7oz/yd, 100% Poliestrrowa siateczka 3.0 oz/yd
Krój: lekko dopasowany
Waga: ok. 200g

Użytkowanie i wygoda

Pomimo, że koszulka wykonana jest w całości z materiałów syntetycznych (poliester) bardzo dobrze sprawdza się podczas różnych aktywności, jest przyjemna w dotyku i dobrze przylega do ciała - w moim przypadku (rozmiar damski XS) nie jest ani za luźna ani za bardzo przylegająca, po prostu w sam raz. Pomaga utrzymać termikę ciała, odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Wiadomo, że termika każdego jest inna i nie jest możliwe aby człowiek w trakcie aktywności fizycznej się nie spocił. Odzież termiczna ma pomóc m.in. w szybszym wydaleniu potu na zewnątrz - czyli ma nie chłonąć potu i szybko wyschnąć, aby organizm nie marzł a użytkownik nie odczuwał mało komfortowego uczucia wilgoci. Koszulka Marmot Wm's Crystal LS to zadanie spełnia doskonale :)

Po 3 miesiącach użytkowania trudno mówić o sprawdzeniu wytrzymałości, jak do tej pory, po kilku praniach zero zmechaceń, zaciągnięć itp. Test będziemy uzupełniać w toku użytkowania o obserwacje.
Koszulka występuje w kilku naprawdę ładych kolorach, co dla mnie kobiety jest bardzo istotne - oprócz funkcjonalności liczy się to, jak się czuję w tym, co noszę :)

Koszulkę do testów przekazał dystrybutor produktów Marmot

Raven Outdoor - dystrybutor marek outdoorowych

Raven Outdoor - dystrybutor marek outdoorowych

a testowała Ania.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.