dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Do wygrania 200 kodów rabatowych na kodyrabatowe.pl dzięki Uber

2015-09-25 12:56

Akcja ruszyła w w czwartek 3 września i potrwa 7 dni. Każdy, kto odpowie na jedno, proste pytanie ma szansę wygrać kod na 4 przejazdy o łącznej wartości 100 zł! Dodatkowo, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają także dodatkowy kod o wartości 40 złotych na pierwszy przejazd – co istotne, obecni użytkownicy aplikacji Uber będą mogli przekazać gwarantowany kod swoim znajomym!

To już kolejna odsłona akcji organizowanych przez kodyrabatowe.pl. We wcześniejszych edycjach w wielu różnych krajach konkursowicze mogli zdobyć książki, kultowe gry, czytniki Kindle oraz e-booki. Każda z nich cieszyła się ogromną popularnością.

To już kolejna odsłona akcji organizowanych przez kodyrabatowe.pl. We wcześniejszych edycjach w wielu różnych krajach konkursowicze mogli zdobyć książki, kultowe gry, czytniki Kindle oraz e-booki. Każda z nich cieszyła się ogromną popularnością.

Patronami akcji Wygraj darmowe przejazdy Uberem z kodyrabatowe.pl są portale Fly4Free, Mleczne Podróże, Komórkomania oraz Autokult.

Portal kodyrabatowe.pl zapewnia użytkownikom najszybszy sposób na znalezienie najatrakcyjniejszych kodów promocyjnych i ofert z większości sklepów internetowych na rynku.
Ponadto, aby ułatwić korzystanie ze zniżek, serwis oferuje aplikację mobilną Kupony – KodyRabatowe.pl udostępniającą aktualne promocje w sklepach i restauracjach w całym kraju za pomocą kodów i kuponów rabatowych.
Teraz, dzięki aplikacji można korzystać z rabatów w dowolnym miejscu, całkowicie za darmo i bez reklam!

Uber - aplikacja, która w łatwy sposób łączy klientów z kierowcami i sprawia, że poruszanie się po wielu miastach staje się prostsze. Od momentu powstania firmy w 2009 r. i wprowadzenia jej usług na rynek w ponad 70 miastach Uber zwiększa swój globalny zasięg w dynamicznym tempie. W Polsce Uber działa w Warszawie, Krakowie oraz Trójmieście.

Strona Konkursowa: http://kodyrabatowe.pl/uber/

Strona Konkursowa: http://kodyrabatowe.pl/uber/

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.