dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Dzień Dziecka w H2Ostróg!

2014-05-28 22:59

Trenerzy Akademii Fitness, której filia znajduje się w H2Ostróg, poprowadzą zajęcia grupowe pt. Fit Kids. Ćwiczenia dla dzieci zorganizowane zostaną w godzinach od 10:00 do 10:30 oraz od 10:45 do 11:15.

Przypomnijmy, że nieopodal pływalni usytuowany jest Fit Park (tzw. siłownia pod chmurką), na terenie którego mieści się zręcznościowy plac zabaw dla dzieci.

Raciborski aquapark H2Ostróg został zaprojektowany i zbudowany z myślą o całych rodzinach.
Strefa zabawy dla dzieci i nie tylko, została zlokalizowana tuż obok 8- torowego basenu pływackiego. Znajdują się w niej: brodzik o powierzchni 27,1 m2 i głębokości 0,35 m z małą zjeżdżalnią dla maluchów, dwie urocze foki (tryskające wodą), basen do nauki pływania o wymiarach 15 m x 7,50 m o głębokości 0,9-1,2 m, basen o nieregularnym kształcie tzw. rwąca rzeka o powierzchni 16,9 m2, głębokość 1,2 m i szerokości. 1,5 m, a także dwie nowoczesne rurowe zjeżdżalnie (w tym jedna wyposażona w efektu multimedialne).

***
H2Ostróg:
Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Nazwa, nawiązująca do dzielnicy Ostróg, w której znajduje się aquapark, została wybrana w konkursie dla mieszkańców przeprowadzonym wspólnie z lokalnym portalem informacyjnym.  

Więcej informacji na FB: https://www.facebook.com/AquaparkH2Ostrog
oraz www.h2ostrog.raciborz.pl

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.