dzisiaj jest niedziela, 23 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Konkurs „Akcja Kompas na tropie agroturystyk przyjaznych małym podróżnikom”

2014-03-13 08:57

Zasady konkursu są bardzo proste:

1) zgłoście do „Akcji Kompas” sprawdzone przez siebie gospodarstwo agroturystyczne przyjazne rodzinom,

2) prześlijcie opis atrakcji w okolicach rekomendowanego gospodarstwa lub opis wycieczki, którą odbyliście podczas pobytu w polecanej agroturystyce.

Do wygrania bardzo atrakcyjna nagroda główna: weekendowy pobyt rodzinny w gospodarstwie agroturystycznym Karkonoskie Siodło.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz udziału w konkursie!

 

 agroturystyka przyjazna rodzinom

Główna nagroda - rodzinny pobyt w agroturystyce "Karkonoskie Siodło"

 

Regulamin konkursu„Akcja Kompas na tropie agroturystyk przyjaznych małym podróżnikom”:

1. Konkurs organizowany jest przez portal internetowy „Dzieciaki w Plecaki” – www.dzieciakiwplecaki.pl .

2. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Konkurs „Akcja Kompas na tropie agroturystyk przyjaznych małym podróżnikom”. Konkurs odbywa się zgodnie z niniejszym regulaminem, zwanym dalej "Regulaminem" oraz przepisami prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego.

3. Organizatorem konkursu jest firma „Dzieciaki w Plecaki” s.c. Kontakt z Organizatorem jest możliwy pod adresem email: kontakt@dzieciakiwplecaki.pl

4. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na http://bit.ly/akcja_kompas zgłaszając sprawdzone gospodarstwo agroturystyczne przyjazne rodzinom. Wraz ze zgłoszeniem należy wysłać opis atrakcji w okolicach rekomendowanego gospodarstwa lub opis wycieczki odbytej w okolicach zgłaszanej propozycji. Opis wraz ze zdjęciami należy przesłać na: kontakt@dzieciakiwplecaki.pl

5. Na zgłoszenia i opisy atrakcji/wycieczek czekamy do 30.04.2014 do godz. 18.00.

6. Jedna osoba może przesłać dowolną liczbę rekomendacji.

7. Wysłanie zdjęć oraz opisów na adres kontakt@dzieciakiwplecaki.pl oznacza wyrażenie zgody na opublikowanie tych materiałów na stronie www.dzieciakiwplecaki.pl oraz profilu „Dzieciaki w Plecaki” oraz „Akcja Kompas” na Facebooku. Nadesłane materiały nie mogą naruszać praw autorskich ich twórców.

8. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji komisja konkursowa wybierze zwycięzcę konkursu oraz 3 wyróżnienia.

9. W Skład Komisji Konkursowej wchodzą przedstawiciele portalu „Dzieciaki w Plecaki”, przedstawiciele "Klubu Nomadów" oraz właściciele agroturystyki Karkonoskie Siodło.

10. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest pobyt weekendowy (2 noce) w gospodarstwie Agroturystycznym Karkonoskie Siodło dla rodziny (2+2) w terminie do uzgodnienia z właścicielami agroturystyki.

11. Nagrodą dla wyróżnionych zgłoszeń będą przewodniki turystyczne.

12. Organizator, po zakończeniu konkursu, skontaktuje się ze zwycięzcami konkursu e-mailem.

13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, powstałe w trakcie przesyłania zgłoszenia, opisów atrakcji/wycieczek oraz zdjęć wynikające z nich opóźnienia.

14. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie „Dzieciaki w Plecaki”, na profilu „Dzieciaki w Plecaki” na Facebooku oraz „Akcja Kompas” na Facebooku w dniu 11.05.2014 r.

15. Kwestie organizacyjne pobytu zwycięzcy w agroturystyce „Karkonoskie Siodło” zostaną ustalone bezpośrednio z właścicielami obiektu.

16. Nagrody za wyróżnienia zostaną wysłane w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników konkursu na adres wskazany przez zwycięzców przez redakcję portalu „Dzieciaki w Plecaki”.

17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu nawet w trakcie jego trwania, w tym prawo do zmiany terminów: rozpoczęcia i zakończenia konkursu. Informacja o zmianach będzie umieszczona na stronie „Dzieciaki w Plecaki” w serwisie Facebook.com. Zmiany wchodzą w życie z dniem ich ogłoszenia na serwisie Facebook.com oraz publikacji na portalu „Dzieciaki w Plecaki”.

18. We wszystkich sprawach dotyczących Konkursu, a nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego.

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.