dzisiaj jest poniedziałek, 24 lutego 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Nickelodeon zachęca do zabawy na świeżym powietrzu

2013-06-12 11:18

W 2004 roku zrodziła się idea kampanii „Dzień Zabawy Nickelodeon”. Nickelodeon, mimo że jest stacją komercyjną, w ten jeden dzień nie przejmuje się wynikami oglądalności, czy spadkiem dochodów z reklam, tylko udowadnia, że to dzieci są najważniejsze.

Pierwsza polska odsłona „Dnia Zabawy Nickelodeon” organizowana jest w Warszawie, ale stacja zachęca by także inne miasta przyłączyły się do ich inicjatywy, namawiając swoich młodszych mieszkańców do spędzenia popołudnia 12 czerwca na świeżym powietrzu.

„Wiemy, że jeden dzień bez telewizora nie nauczy dzieci właściwego dzielenia czasu spędzanego w domu i na świeżym powietrzu. Wierzymy jednak, że nasza akcja zmotywuje je do zrobienia pierwszego kroku w kwestii zmiany sposobu spędzania wolnego czasu. Nie zależy nam na tym, aby dzieci spędziły Dzień Zabawy Nickelodeon w określony sposób – chodzi o to, by po prostu wyszły na zewnątrz i były aktywne.” – powiedziała Milagros Aleman, VP/General Manager Nickelodeon Northern Europe.

Dzięki wspólnej zabawie na świeżym powietrzu najmłodsi mogą się też wiele dowiedzieć i lepiej poznać samych siebie. W czasie gier zespołowych uczą się współpracy i odpowiedzialności, a także mają okazję sprawdzić się w roli przywódcy czy stratega. Takie doświadczenia z pewnością zaprocentują w przyszłości, nie tylko w szkole, ale i w życiu towarzyskim oraz zawodowym.

„Dzień Zabawy” to też przypomnienie trochę starszym dzieciom, że nadal są dziećmi i powinny mieć czas na zabawę. Żyjemy w czasach, w których dzieci często mają szczelnie wypełnione grafiki zajęć pozalekcyjnych. Nickelodeon chce im przypomnieć, że mimo wszystko warto jedno popołudnie w tygodniu poświęcić wyłącznie na zabawę na świeżym powietrzu.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

Dzień Zabawy jest też okazją dla naszych widzów i ich rodzin, aby mogli osobiście pobawić się razem z bohaterami produkcji Nickelodeon. W Warszawie organizowane są dwa wydarzenia dla dzieci. 12 czerwca od godz. 13.00 do 17.00, na Kopie Cwila i w warszawskim ZOO pojawią się ulubieni bohaterowie programów Nickelodeon, m.in. SpongeBob, Wojownicze Żółwie Ninja, Dora i Diego. Oprócz tego, odwiedzający ZOO i Kopę Cwila będą mogli porysować kolorową kredą specjalną instalację Nickelodeon.

W warszawskim ZOO, dzieci i rodzice będą mogli wziąć też udział w podchodach ze specjalnymi zadaniami związanymi z ulubionym programem Nickelodeon - „Pingwinami z Madagaskaru” i poznać podopiecznych stacji Nickelodeon, czyli prawdziwe pingwiny, mieszkające w ZOO. Na młodych widzów czekają też inne atrakcje, m.in. malowanie twarzy i tworzenie miniaturowej dżungli.

Na Kopie Cwila, dzieci będą konstruować zwariowane pojazdy dla bohaterów Nickelodeon, tworzyć latawce i malować buzie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.