dzisiaj jest niedziela, 27 maja 2018
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo świętokrzyskie

zmień:
świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie to niezwykła i tajemnicza kraina. Któż bowiem nie słyszał o czarownicach świętokrzyskich, odbywających Sabaty na Łysej Górze? Warto z dziećmi zdobyć Święty Krzyż i obejrzeć gołoborza, odwiedzić Chęciny zwiedzając ruiny zamku i jaskinię „Raj” oraz udać się z wizytą do królestwa Koziołka Matołka w Muzeum Bajki w Pacanowie.

Noclegi

 • Gościniec pod Młynem w Suchedniowie

  Gościniec pod Młynem w Suchedniowie0

  Obiekt powstał na terenie majątku należącego niegdyś do rodziny Gustawa Herling-Grudzińskiego, znajduje się on na Świętokrzyskim Szlaku Literackim. Oddany do użytku w 2017 r., dedykowany grupom młodzieży i rodzinom, które szukają niedrogiego obiektu noclegowego. W obiekcie znajduję się 17 pokoi mieszczących łącznie 50 osób.

  2017-07-22 02:27

  miejscowość:Suchedniów

  dostepność noclegu:cały rok

 • Dom Gościnny „Przedmieście” w Mójczy k. Kielc

  Dom Gościnny „Przedmieście” w Mójczy k. Kielc0

  Dom Gościnny "Przedmieście" oferuje Państwu komfortowe pokoje z łazienkami oraz urokliwy Domek Góralski dla 6-8 osób.

  2015-02-13 23:07

  miejscowość:Mójcza

  dostepność noclegu:Cały rok

 • Oaza spokoju w Domu Gościnnym OAZA - agroturystyka w Górach Świętokrzyskich

  Oaza spokoju w Domu Gościnnym OAZA - agroturystyka w Górach Świętokrzyskich0

  Do Oazy trafiliśmy w styczniu 2015 r. z polecenia Kasi, przewodniczki świętokrzyskiej. Namówiliśmy na pobyt naszych znajomych. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju, gdzie spotkamy miłych gospodarzy, zjemy smaczne posiłki i będziemy mieli możliwość odpoczęcia przy kominku lub wiacie grillowej po trudach wędrówek pieszych lub rowerowych po Górach Świętokrzyskich.

  2015-01-09 09:29

  miejscowość:Huta Szklana

  dostepność noclegu:Cały rok

 • Hotel Europa w Starachowicach

  Hotel Europa w Starachowicach0

  Hotel Europa w Starachowicach zaprasza rodziny wraz z dziećmi zapewniając swym Gościom komfortowe warunki oraz szereg atrakcji dla najmłodszych. Hotel oferuje bezpłatny wypoczynek dla dzieci do szóstego roku życia a przy okazji specjalnych wydarzeń nawet do lat dwunastu bez względu na zapotrzebowanie na dodatkowe łóżka.

  2014-10-25 21:53

  miejscowość:Starachowice

  dostepność noclegu:cały rok

 • Dworek Lachowicze

  Dworek Lachowicze0

  Dworek Lachowicze odwiedziliśmy przy okazji II Rajdu w poszukiwaniu świętokrzyskich czarownic. Spędziliśmy tam tylko jeden dzień, ale z całą pewnością możemy zarekomendować to miejsce w ramach Akcji Kompas - jako agroturystykę przyjazną rodzinom!

  2014-03-25 21:15

  miejscowość:Grzegorzowice

  dostepność noclegu:cały rok

 • Dom i Biblioteka Sichowska

  Dom i Biblioteka Sichowska0

  Dom i Biblioteka Sichowska jest idealnym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi jak i również wszystkich tych, którzy cenią sobie otoczenie przyrody oraz ciszę oraz możliwość odkrywania pięknych zakątków Polski. Region Świętokrzyski jest pełny polskiej historii i zwiedzając go można odwiedzić zabytki prawie z każdej epoki.

  2013-06-15 22:31

  miejscowość:Sichów Duży

  dostepność noclegu:cały rok

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 6 z 6