dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo śląskie

zmień:
śląskie

Województwo śląskie z pozoru nie kojarzy się jako rejon atrakcyjny turystycznie dla dzieci i rodziców. Nic bardziej mylnego! Górny Śląsk obfituje w ciekawe zabytki techniki, często unikalne na skalę europejską. Zwiedzanie kopalni węgla oraz srebra i ołowiu to z pewnością nietuzinkowa atrakcja. Można podziwiać urządzenia wydobywcze, narzędzia dawnych gwarków i spotkać się oko w oko ze Skarbnikiem, dobrym duchem kopalni, który strzeże górników, a zagubionym pomaga odnaleźć drogę na powierzchnię. Województwo śląskie to również pasma górskie Beskidu Śląskiego, Małego i Żywieckiego świetnie przygotowane na odwiedziny turystów w każdym wieku. Łagodne beskidzkie zbocza latem przyciągają rzesze piechurów, a zimą narciarzy. To idealna kraina na rozpoczęcie przygody z turystyką górską.

Noclegi

 • Agroturystyka Pod Strażnicą - Łutowiec - Jura na wyciągnięcie ręki

  Agroturystyka Pod Strażnicą - Łutowiec - Jura na wyciągnięcie ręki0

  Do Łutowca trafiliśmy w sierpniu 2016 r. ze znajomymi podczas rodzinnego wyjazdu na Jurę. W planach była wspinaczka z dziećmi, rowery, zwiedzanie zamków i jaskiń i jak starczy czasu, także odpoczynek :) Obiekt położony w jednym z najpiękniejszych regionów Polski, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, otoczona skarbami Orlich Gniazd. 3 minuty drogi stąd są dostępne świetne skały do wspinania! Piękno przyrody, ścieżki rowerowe, zamki oraz ostańce wapienne sprawiają, że agroturystyka przypadnie do gustu tak osobom, które marzą o urlopie z dala od zgiełku miasta, jak i miłośnikom przyrody i pieszych lub rowerowych wycieczek.

  2016-09-02 09:45

  miejscowość:Łutowiec

  dostepność noclegu:cały rok

 • Pencjonacik Ogrody k. Częstochowy

  Pencjonacik Ogrody k. Częstochowy0

  Jeśli wybierasz się z dziećmi do Klasztoru na Jasnej Górze do Częstochowy lub w okolice Częstochowy nasz Pensjonacik Ogrody jest idealnym miejscem do zatrzymania się tutaj z całą rodziną. Oferujemy komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4 – osobowych z łazienkami, TV, Wi-Fi i innymi udogodnieniami.

  2016-02-15 21:17

  miejscowość:Pierzchno

  dostepność noclegu:cały rok

 • Agroturystyka Między Zamkami

  Agroturystyka Między Zamkami0

  Agroturystyka Między Zamkami to miejsce inne niż wszystkie. Położone w sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej daje możliwość swobodnego jej zwiedzania. Agroturystyka jest w szczególności nastawiona na pobyt rodzin z dziećmi i specjalnie dla nich, aby uprzyjemnić wypoczynek z dziećmi przygotowaliśmy szereg atrakcji i udogodnień.

  2016-02-04 20:24

  miejscowość:Kotowice

  dostepność noclegu:cały rok

 • Willa Stareczka

  Willa Stareczka0

  Gospodarze Willi Stareczka zapraszają do Wisły, "perły" Beskidu Śląskiego, zatopionej w świerkowo - bukowych lasach. Szum pobliskiego strumyka oraz uspokajająca zieleń lasów i łąk stwarzają idealne warunki do rodzinnego odpoczynku.

  2013-11-01 20:38

  miejscowość:Wisła

  dostepność noclegu:cały rok

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 4 z 4