dzisiaj jest niedziela, 23 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agro-Chata - rodzinnie nad morzem

2015-07-17 14:08

Do Akcji Kompas mamy przyjemność zaprosić kolejny obiekt polecony przez podróżujących rodziców. Chcielibyśmy przedstawić  Agro-Chatę - miejsce, które po prostu zachwyca. Zdecydowanie warto spędzić tam wakacje z dziećmi. Nie będziemy szczędzić pozytywnych komentarzy na temat tego obiektu.

Agro-Chata położona jest w centrum malowniczej wsi Łącko pomiędzy jeziorem Wicko a morzem, niedaleko Jarosławca. Jest to jedna ze starszych wsi w tej części Polski.

Zarówno Jarosławiec, jak i Łącko znane są z uzdrawiających właściwości mikroklimatu i największego stężenia jodu w powietrzu. Jeśli jeszcze to Was nie przekonuje do odwiedzenia tych okolic pragniemy opisać walory samej Agro-Chaty. 

Wyślij zapytanie o nocleg

Do dyspozycji gości jest 8 pokoi łącznie dla 22 osób. Parter chaty przeznaczony jest na jadalnię z kominkiem. Gospodyni kusi przepysznymi zdrowymi posiłkami przygotowanymi z własnych plantacji. Posiłki dostosowane są do upodobań gości. Właścicielka serwować może dania tradycyjnej kuchni polskiej jak również posiłki wegetariańskie i wegańskie. Gospodarze dużą uwagę zwracają również na dania dla dzieci.

Jedną z ciekawszych atrakcji jest możliwość uczestniczenia w wypieku chleba. Oczywiście uwieńczeniem tego spotkania jest możliwość degustacji pieczywa, które powstaje wyłącznie na naturalnych produktach. Smak chrupiącej ciepłej skórki został w pamięci niejednemu wczasowiczowi. Dodatkowo można pomóc przy ręcznym wyrobie masła.

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Do dyspozycji gości jest duży stary sad, słoneczny taras, pracownia plastyczna, tenis stołowy, bilard, stałe miejsce do grillowania i palenia ogniska. Nie ma najmniejszego problemu z zaparkowaniem samochodu. Obiekt przystosowany jest dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Dla podniesienia bezpieczeństwa Agro-Chata jest ogrodzona. Dodatkową atrakcją jest pracownia plastyczna o bardzo wdzięcznej nazwie „Kukuryku”. Po wcześniejszym umówieniu prowadzone są zajęcia z rysunku, malarstwa, garncarstwa i wyrobu biżuterii.

Gospodarze zachęcają do rodzinnego, aktywnego spędzania czasu. Proponują czynne i zdrowe spędzanie czasu wolnego poprzez organizowanie wycieczek rowerowych, wypady do Słowińskiego Parku Narodowego jak również zwiedzanie całego pasa nadmorskiego. Osoby bardziej bierne mogą być zainteresowane wędkowaniem w pobliskich stawach rybnych oraz jeziorze Wicko.

Polecamy wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego. Wydmy robią naprawdę niesamowite wrażenie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.