dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Z Brontoburgerem w ręku czyli... Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

2013-02-27 10:49

Największe wrażenie zrobi na Was z pewnością stojący na tylnych nogach diplodok oraz największy w parku okaz - mamenchizaur, który od głowy do ogona mierzy aż 22 m. Oprócz figur dinozaurów w kolekcji znajdują się eksponaty głów, kości i szkieletów prajaszczurów.

Parkowe alejki wyłożone są kostką brukową, wokół pełno jest zakamarków, mostków i ścieżek. Jedna z nich prowadzi na plażę, gdzie młodzi paleontolodzy mogą spróbować swych sił w poszukiwaniu kości tyranozaura. Na dzieci czeka  także Jaskinia Tajemnic, plac zabaw oraz wiele innych atrakcji, np. dinozaurowy plac zabaw, park linowy, trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie i zorbing.

Na nieco starszych czekają minigolf, petanque i ścianka wspinaczkowa. W zależności od aktualnej oferty poszczególne atrakcje są wliczone w cenę biletu lub płatne osobno. W T-Rextaurant głodni odkrywcy dinozaurów znajdą Brontoburgery i Dinopaki. Smacznego!

Komentarze

gosc123 2013-06-28 17:49

Witam! Chciałem wspomnieć, że w małopolsce jest jeszcze jeden park dinozaurów w Zatorze. Warty polecenia, gdyż w jednym miejscu można podziwiać dinozaury, odwiedzić również park owadów, mitologii, a także bajek! Dzieciaki nie będą mogły narzekać na nudę! Polecam!

Gość - anka 2013-10-31 19:21

Byłam w Zatorze i w Dinolandii w Inwałdzie. Mimo, ze to parki o tej samej tematyce, ale jest miedzy nimi ogromna przepaść. Park w Inwałdzie jest tak zrobiony, że trudno jest się tam do czegoś przyczepić. Dinozaury w każdy zakątku parku, atrakcji dla dzieci masa, jedzenie hmm nie jadłam nigdy w parku rozrywki tak dobrego jedzenia. Obiekt jest dokładnie przemyślany i bardzo precyzyjnie wykonany. W parku dinozaurów jest zupełnie odwrotnie.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.