dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Mini ZOO „Kucyk”

2013-02-28 14:31

Odwiedzając mieszkańców „Kucyka” będziecie mogli uczestniczyć w ich karmieniu, a ze specjalnie utworzonych tablic, ustawionych przy wybiegach, dowiecie się  ciekawostek o danym gatunku.

W Mini ZOO oprócz wielu zwierząt, jest ujeżdżalnia na wolnym powietrzu, trasy do jazd terenowych, zarówno konnych, jak i rowerowych, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, badmintona, altany, paleniska przystosowane do ognisk i grilla, urokliwa Wioska Indiańska oraz Park Zabaw dla dzieci.

Na terenie Parku Zabaw znajduje się również "małpi gaj" z basenem wypełnionym piłeczkami, dmuchany zamek do skakania, 12-metrowa zjeżdżalnia, trampolina i altana letnia, w której można organizować bale i przyjęcia urodzinowe dla dzieci i dorosłych.

Supernowością jest oświetlana ponad sześcioma tysiącami diod, niczym w reklamie coca-coli, Ciuchcia, którą można dojechać do Mini ZOO oraz do innego miejsca w okolicy do 20 km. Wystarczy zadzwonić: 664 468 580 lub 604 580 616 a Ciuchcia przyjedzie po Ciebie! Właściciele proszą o rezerwację z co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem!

Ciuchcia kursuje z Parku Miniatur do Mini ZOO. Ceny biletów (normalny: 16 zł, ulgowy: 14 zł) dotyczą przejazdu w obie strony i wstępu do Mini ZOO.

Od poniedziałku do piątku ciuchcia kursuje od godziny 12 do 16 natomiast w sobotę i niedzielę w godzinach od 12 do 18. Odjazdy  o pełnych godzinach.

Od września  ciuchcia kursuje tylko w weekendy  od godziny 12 do 15 (uzależnione od pogody i frekwencji zwiedzających).

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.