dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Śladami słynnego Polaka czyli... Tor Kartingowy „Kart Arena”

2013-01-22 11:14

Oczywiście, Robert Kubica!

A może i w Waszym dziecku drzemie ukryty talent i tylko czeka na okazje by się ujawnić? Tak czy siak warto dać dziecku możliwość spróbowania swoich sił za kierownicą gokarta, w bezpiecznych warunkach pod okiem profesjonalistów.

Wybierzcie się całą rodziną (bo tego może spróbować każdy – Ty Mamo też!) do Szymanowa k/Baniochy na południe od Warszawy. Tam, w nowoczesnej krytej hali o powierzchni 2 000m², możecie rodzinnie realizować swoje motoryzacyjne pasje na torze o długości 320 metrów. To doskonały sposób nie tylko na aktywne spędzania czasu, ale na bezpieczne podnoszenie swoich umiejętności jako kierowcy i wyrobienie pożytecznych nawyków, które przydają się w warunkach drogowych. Obiekt dysponuje gokartami zaprojektowanymi specjalnie dla małych amatorów jazdy wyścigowej.

Dla dzieciaków, które znudzą się jazdą jest plac zabaw wraz z trampoliną. Tuż przy placu zabaw znajduje się letni kawiarniany ogródek z dużymi parasolami oraz drewnianymi stołami i krzesłami.

Do dyspozycji klientów jest również bogata oferta kawiarni Kart Arena Cafe, w której oprócz fantazyjnych kaw i herbat, można skosztować gorącej czekolady Tonino Lamborghini. Osoby kibicujące mogą skorzystać ze strefy wi-fi lub pojeździć na darmowych symulatorach sportowych.

Uwaga! Na torze kartingowym swoich sił mogą spróbować dzieci, które mierzą więcej niż 116 cm wzrostu.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.