dzisiaj jest niedziela, 21 kwietnia 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Sprytne wskazówki, jak zaoszczędzić więcej dzięki kodom rabatowym od Media Expert

2023-03-07 15:09

Pssst! Słyszałeś o nowym superbohaterze w bloku? Nazywa się Captain Coupon, a jego misją jest upewnienie się, że już nigdy więcej nie zapłacisz za nic pełnej ceny.

Oczywiście Captain Coupon tak naprawdę nie istnieje i na pewno nie trzeba wciskać się w neonowy garnitur, żeby być takim jak on. Jednak bez względu na to, jak bardzo Captain Coupon próbuje uratować sytuację, dług może niestety stać się rzeczywistością dla tych, którzy żyją ponad stan.

W Polsce coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że kupony rabatowe to niewielki, ale sprytny sposób na prawdziwe oszczędności na zakupach artykułów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego, a nawet towarów luksusowych. Kupony naprawdę przeszły długą drogę i zaczynają zasługiwać na większą uwagę.

Jeszcze kilka lat temu kupony rabatowe były czymś, co kojarzyło się ze starszymi krewnymi, grzebiącymi w torebce w poszukiwaniu kuponu dającego im pięć centów zniżki na puszkę buraków. W amerykańskiej telewizji jest nawet program o nazwie „Extreme Couponing”, w którym prawdziwi ludzie oszczędzają tysiące dolarów tylko za pomocą kuponów. Chociaż niektóre taktyki w programie były otwarcie krytykowane w mediach, oto kilka sprytnych, codziennych wskazówek dotyczących korzystania z kody rabatowe Media Expert, dzięki którym co tydzień będziesz mieć więcej pieniędzy w portfelu.

Uporządkuj swoje kupony rabatowe

Jedną z najbardziej przytłaczających części związanych z rozpoczęciem korzystania z kuponów jest utrzymanie porządku. Jeśli obejrzysz którykolwiek odcinek „Extreme Couponing”, szybko zobaczysz, że organizacja jest tym, co wyróżnia tych oszczędzających pieniądze. Bardziej doświadczeni kupujący rabaty mają segregatory, foldery i całe systemy do organizowania kuponów rabatowych.

Chociaż nie musisz poświęcać całej części domu na organizowanie kuponów, opłaca się być na bieżąco. Dlaczego? Większość kuponów rabatowych ma datę ważności. Jeśli nie wykorzystasz ich na czas, po prostu się zmarnują. Ponadto, jeśli po prostu wkładasz je do szuflady lub poza zasięgiem wzroku, prawdopodobnie nie będziesz pamiętać o zabraniu ich do sklepu. Porządkowanie kuponów, niezależnie od tego, czy używasz segregatora, folderu, czy aplikacji w telefonie, pomoże Ci śledzić wszystkie oszczędności.

Sprawdź swoją listę zakupów

Kiedy już opracujesz metodę organizacyjną, która Ci odpowiada, musisz wyrobić w sobie nawyk przeglądania kuponów przed pójściem do sklepu. Regularnie inwentaryzuj swoje kupony i zwracaj uwagę na te, które wygasają jako pierwsze.

Tworząc tygodniową listę zakupów, porównaj ją z zapasem kuponów. Czy jest coś, co można dostać w obniżonej cenie? Zaplanuj też z wyprzedzeniem sklep spożywczy . Podczas gdy jedzenie często wymaga natychmiastowego wykorzystania, rzeczy takie jak przybory toaletowe, kosmetyki, karma dla zwierząt itp. można kupić z wyprzedzeniem. Zaopatrz się, gdy oszczędności są wysokie!

Zapytaj o swoje ulubione kupony

Czy wiesz, że możesz poprosić marki o kupony? Marki i producenci uwielbiają słuchać, w jaki sposób mogą ulepszyć swoje produkty, a tym samym zwiększyć sprzedaż. Jeśli masz ulubiony produkt, który można ulepszyć, daj mu znać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Twoje opinie mogą przynieść Ci nagrody.

Podobnie, jeśli masz produkt, który kochasz, nie bój się poinformować o tym firmy. Oznacz ich w mediach społecznościowych lub po prostu napisz na ich stronie internetowej. Jeśli powiesz, dlaczego kochasz ten produkt, wielu producentów prześle Ci bezpłatne próbki lub kupony. Wynik! Możesz dowiedzieć się więcej o Dzienniku Kody Rabatowe na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Kupować hurtowo

Chociaż możesz nie być w stanie znaleźć wszystkiego na liście zakupów ze zniżką, nadal możesz uzyskać duże oszczędności, kupując hurtowo. Dotyczy to głównie przedmiotów nietrwałych. Zrób zapas proszku do prania lub niezbędnych przyborów toaletowych, gdy zauważysz, że są one specjalne.

Kosztowne produkty, takie jak pasta do zębów i szampon, mogą naprawdę sumować się w dłuższej perspektywie, chyba że zostaną kupione w ramach promocji. Jeśli kupisz więcej, niż potrzebujesz, rozważ podzielenie się z przyjaciółmi lub rodziną, a nawet przekazanie darowizny na cele charytatywne.

Znajdź kupony online

W przeszłości większość kuponów znajdowała się w gazetach, katalogach i sklepach detalicznych. Obecnie można znaleźć setki witryn poświęconych pomaganiu inteligentnym konsumentom w znajdowaniu najlepszych ofert. Wykonują ciężką pracę za Ciebie, abyś mógł czerpać oszczędności!

Sposób działania witryn z kuponami rabatowymi, takich jak Oz Bargain i Buckscoop, polega na posiadaniu wyszukiwarki, która porównuje ceny u sprzedawców detalicznych. Kupujący mogą następnie wybrać żądaną nagrodę, taką jak rabaty lub zwrot gotówki. Niektóre z nich oferują również prowizję za polecenie znajomych i pozwalają ustawić powiadomienia na smartfonie o okazjach, które najbardziej Cię interesują. Przydaje się to również w okresie świątecznym , kiedy kupujesz prezenty.

Korzystaj z kuponów rabatowych podczas jedzenia poza domem

Jedzenie poza domem może być dużym obciążeniem dla Twojego miesięcznego budżetu. Od wielu lat Entertainment Book pomaga Polski jeść poza domem w bardziej ekonomiczny sposób. Ta platforma udostępnia najlepsze oferty dotyczące restauracji, rozrywki i podróży.

Inną opcją jest dołączenie do list mailingowych lokalnych restauracji. Wiele miejsc oferuje specjalne oferty, takie jak bezpłatne posiłki w dniu Twoich urodzin lub darmowe noclegi dla dzieci. Nie zapomnij, że możesz również skorzystać z książki The Entertainment Book, aby kupić wino ze zniżką, które następnie możesz zabrać ze sobą do restauracji BYO. Captain Coupon musi to zaakceptować!

Zainwestuj w przechowywanie w domu

Nie ma sensu wracać do domu z taką ilością artykułów spożywczych, że można nakarmić całe przedmieście, chyba że masz wystarczająco dużą zamrażarkę, aby to wszystko pomieścić. Upewnij się, że dokładnie wiesz, co masz w spiżarni, ponieważ nadmierne kupowanie może oznaczać, że wydasz więcej pieniędzy, niż zaoszczędziłbyś dzięki kuponom rabatowym.

Ponieważ kupony mogą uzależniać, łatwo jest kupić więcej, niż potrzebujesz. Ważne jest, aby w jak największym stopniu unikać marnowania żywności, więc upewnij się, że podchodzisz realistycznie do zakupów ze zniżkami.

Zawsze sprawdzaj swój rachunek

Wiele dużych sieci supermarketów będzie miało fantastyczne oferty oznaczone na półkach, ale może nie zaktualizować oprogramowania punktu sprzedaży, aby odzwierciedlić rabaty. Zawsze bądź czujny i sprawdzaj paragon przed wyjściem ze sklepu. Możesz nawet zauważyć przedmioty, które zostały dwukrotnie obciążone Twoim kontem.

Warto mieć świadomość, ile się wydaje. Zanotuj w pamięci (lub użyj kalkulatora w telefonie) ile wydajesz na zakupy. Sprawdź dwukrotnie w kasie, jeśli nie masz pewności, czy zniżka została zrealizowana. Te małe działania naprawdę zrobią różnicę.

Wiadomość od redakcji:

Artykuł sponsorowany - za jego publikację pobraliśmy wynagrodzenie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.