dzisiaj jest niedziela, 05 grudnia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

7 wyjątkowych pomysłów na święta dla dzieci

2021-10-26 13:48

Pomysł 1 - Szaleństwo w parku wodnym Suntago

Suntago Park of Poland to stosunkowo młoda atrakcja na mapie Polski i największy zadaszony park wodny w Europie. Miejsce to składa się z trzech stref tematycznych - Jamango, Relax i Saunarium, gdzie można poszaleć lub odprężyć się. Dla dzieci przeznaczona jest strefa Jamango, gdzie znajdziemy 18 zjeżdżalni wodnych, basen z falą czy rwącą rzeką. Brzmi jak idealny prezent na święta zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

Pomysł 2 - Przygoda w parku trampolin

Pamiętasz te czasy, gdy jako dziecko marzyłeś o lataniu? Park trampolin sprawi, że Twoja pociecha możecie poczuć się niczym Superman! Parki trampolin funkcjonują w niemal każdym większym mieście, nie musisz więc obawiać się o dostępność atrakcji. Ta zabawa to połączenie beztroskiego skakania z pożytecznym dbaniem o formę. Tym sposobem zafundujesz swojemu dziecku frajdę połączoną z rozwojem koordynacji ruchowej.

Pomysł 3 - Jazda jako pasażer Lamborghini Huracan

Wielu młodych miłośników samochodów marzy o posiadaniu sportowego pojazdu marki premium, gdy już będą dorośli. Zróbmy krok w kierunku realizacji tego marzenia i zaprośmy dziecko na tor wyścigowy! Dostępna jazda na miejscu pasażera w Lamborghini Huracan, Ferrari Italia czy Fordzie Mustangu z pewnością wywoła uśmiech u malucha! Opuszczając tor, dziecko będzie zachwycone takim przeżyciem i na zawsze zachowa spotkanie z wymarzonym pojazdem w pamięci.

Pomysł 4 - Jazda gokartem

Pozostajemy dalej w temacie czterech kółek, tym razem jednak w skali mikro, możliwej do samodzielnego prowadzenia. Gokarty - bo o nich mowa - to świetna atrakcja dla dzieci i doskonały pomysł na prezent bożonarodzeniowy. Lekki i zwinny kart jest prosty w obsłudze, jednocześnie gwarantuje emocje i zdrową rywalizację. Tym sposobem dziecko będzie mogło wykonać samodzielny przejazd lub zmierzyć się z rodzicem. Na profesjonalnym torze zarówno zwycięstwo, jak i porażka smakują słodko! 

Pomysł 5 - Warsztaty czekoladowe

Nie wiesz, jaki prezent na święta dla dzieci będzie odpowiedni, a masz w domu łasucha, miłośnika czekolady? Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - coś związanego ze słodyczami i czekoladą. Warsztaty czekoladowe odkryją przed pociechami sekrety cukiernictwa i pokażą od podszewki proces powstawania słodyczy. Podczas zajęć młodzieniec pozna drogę kakao, nim stanie się słodkim smakołykiem oraz stworzy własną tabliczkę czekolady.

Pomysł 6 - Zabawa w parku Energylandia

Energylandia to jeden z największych parków rozrywki w Europie, miejsce uwielbiane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Podzielona jest na kilka stref, takich jak Aqualantis, Strefa Rodzinna czy Strefa Ekstremalna. Każda strefa ma swój unikalny wystrój i charakter oraz rozmaite kolejki tematyczne. Na miejscu dodatkowo można wykupić nocleg w indiańskiej wiosce z prawdziwym tipi, by następnego dnia kontynuować zabawę! Wstęp do Energylandii to doskonały prezent dla dzieci w każdym wieku - zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. 

Pomysł 7 - Wizyta w papugarni

Na koniec prezent, który zachwyci miłośników zwierząt. Wizyta w papugarni to możliwość spotkania z egzotycznymi gatunkami papug. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia kubeczka z karmą i karmienia zwierząt z ręki. Papugi są oswojone, bardzo chętnie przywitają się z gośćmi, siadając im na ręce lub barku. Należy mieć świadomość, że zwierzaki nie lubią gwałtownych ruchów i hałaśliwych zachowań, toteż wchodząc do pomieszczenia należy zachowywać się spokojnie.

Nasze propozycje z pewnością wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka - niezależnie od tego, czy jest to maluch, czy nastolatek. Z zabawek i ubrań się wyrasta, jednak radosne wspomnienia zostaną na długo z naszymi pociechami!

Artykuł sponsorowany - Za publikację tego artykułu otrzymaliśmy wynagrodzenie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.