dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Gdzie zabrać dzieci na weekend jesienią?

2021-10-14 14:38

Weekendowe wypady ostatnio stały się coraz bardziej modne – nie wymagają one od rodziców brania urlopu w pracy, natomiast w roku szkolnym dzieci nie opuszczają nauki. Dodatkowo do 31 marca 2022 roku rodziny mają możliwość skorzystania z bonu turystycznego, który idealnie nadaje się do zrealizowania właśnie na weekendowy wyjazd. Czym się kierować podczas wyboru idealnego miejsca i gdzie pojechać na weekend jesienią? Podpowiadamy!

Po pierwsze, musi być to hotel przyjazny dzieciom bogaty w atrakcje, z których korzystać można w razie niepogody. Niestety jesienna pogoda bywa kapryśna i nieprzewidywalna, dlatego w przypadku „uwięzienia” w hotelu koniecznie musi być to miejsce, które nie zmusi Was do siedzenia w pokoju przed telewizorem. Przed wyborem miejsca na weekendowy wyjazd jesienny sprawdźmy więc, czy w hotelu znajdują się takie atrakcje jak np. sale zabaw dla dzieci, Aquapark wewnętrzny, całodniowe animacje czy też obiekty rekreacyjne. 

Po drugie, wyjazd ma być przyjemnością nie tylko dla dziecka, ale również dla rodzica. Wybierzmy obiekt, który posiada udogodnienia dla dorosłych – salon SPA, strefę wellness, siłownię, pokazy i koncerty, nauki tańca, nocne imprezy itp. Pamiętajmy, że podczas wspólnego weekendu mamy przede wszystkim wypocząć – podczas wyboru hotelu zwracajmy więc uwagę na udogodnienia dla nas samych i nie bądźmy przy tym skromni. 

Po trzecie, zadbajmy nie tylko o wybór dobrego hotelu, ale także ciekawej okolicy. Niech nie będzie to hotel w centrum miasta – na jesienny weekend rodzinny powinniśmy postawić na miejsce, w którym spędzimy wspólnie czas na spacerach wśród natury. Idealny będzie weekend nad morzem, ale mogą być też to góry, mazury lub agroturystyka. Pamiętajmy, że obecność natury ma ogromny wpływ na wypoczynek i nasze samopoczucie – spacerując przy zachodzie słońca nad morzem chodzi więc nie tylko o uciechę dla naszych oczu, lecz przede wszystkim o zmniejszenie stresu i odpoczynek od codzienności.

Weekend wydaje się być krótki, pod warunkiem, że wybierzemy na wyjazd hotel, w którym będziemy mieli zajecie zarówno my, jak i nasze dzieci. Dobrze wiemy bowiem jak czas potrafi się dłużyć kiedy zmuszeni jesteśmy siedzieć zamknięci w pokoju hotelowym. Wybierzmy więc rozsądnie i cieszmy się cudownym, rodzinnym wyjazdem!

Artykuł sponsorowany - Za publikację tego artykułu otrzymaliśmy wynagrodzenie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.