dzisiaj jest sobota, 18 września 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Bon turystyczny – w Energylandii zrealizujesz go online!

2021-07-11 11:40

Kto może skorzystać z bonu turystycznego?

Bony turystyczne przekazane są dla wszystkich tych, którzy pobierają 500+. Sam bon również ma wartość 500 zł i jest przeznaczany na każde dziecko, natomiast na dziecko z niepełnosprawnościami przeznaczony jest dodatkowy bon, również o wartości 500 zł.

Co istotne, bony przewidziane są również dla tych osób, które dopiero planują narodziny dziecka – są więc one wydawane tym rodzinom, których dziecko ma narodzić się do 31 grudnia 2021.

Jak zdobyć bon turystyczny?

Całość procesu jest naprawdę prosta. Aby zdobyć bon turystyczny, wystarczy zalogować się na Platformę Usług Elektronicznych ZUS. Jeżeli nie ma się tam profilu, można to zrobić albo z pomocą Profilu Zaufanego, ale możliwe będzie to również z udziałem konta bankowego online. Jeżeli bon jest dla nas przewidziany, dostaniemy go w formie 16-cyfrowego kodu.

Jak wykorzystać bon turystyczny?

Bon powinien zostać wykorzystany do 31 marca 2022 roku. Nie może być on wykorzystywany poza granicami Polski, a zanim zdecydujemy się na jego realizację w danym miejscu, upewnijmy się, że oferuje ono możliwość wykorzystania w nim bonu turystycznego. Warunkiem jego wykorzystania jest oczywiście pobyt dziecka na danym wyjeździe, nawet w przypadku, gdy będzie on darmowy – w końcu w przypadku wielu hoteli pobyt dzieci w wieku do 3 lat jest darmowy. Dodatkowo bonu nie trzeba wykorzystywać za jednym razem, można go podzielić na kilka części.

Wykorzystywanie bonu turystycznego w Energylandii

Bon turystyczny kojarzy się głównie z możliwością jego wykorzystania na usługi noclegowe. To jednak nie jedyna opcja, a znakomitą alternatywą będzie opcja wykorzystania go właśnie w Energylandii.

Bon turystyczny można wykorzystać na zakup biletów wstępu do Parku Rozrywki, opłaty za pole namiotowe czy nawet opcję wykupienia posiłku, którą można będzie zrealizować na terenie Parku. Widać więc, że tak naprawdę z pomocą bonu turystycznego można pokryć wszystkie koszty związane z wyjazdem do Energylandii, wyłączając z nich transport.

Czemu warto wykorzystać bon turystyczny w Energylandii?

Energylandia jest miejscem, gdzie można zdecydować się na wspaniałą wycieczkę, która jednocześnie nie powinna przekraczać kwoty, którą otrzymamy w ramach bonu turystycznego, lub dopłata ta będzie naprawdę niewielka. Inaczej jest w przypadku innych wyjazdów – tam często bon wystarczy na pokrycie jedynie niewielkiej części kosztów wyjazdu, a reszta z nich spada wtedy na daną rodzinę.

Dodatkowo pogoda w te wakacje jest naprawdę nieprzewidywalna, trudno więc zaplanować urlop z optymalną pomogą. W przypadku Energylandii można jednak skorzystać z opcji spontanicznego przyjazdu, a na miejscu czeka na nas m.in. Big Milk Water Park – idealna opcja, jeżeli chcemy nacieszyć się wodnymi atrakcjami w przypadku znakomitej pogody.

Realizacja bonu turystycznego online w Energylandii

Chociaż bon turystyczny można zdobyć online, nie zawsze można go wykorzystać drogą internetową. W wielu przypadkach skorzystanie z bonu wymaga stania w kolejkach, jednak w przypadku Energylandii nie jest to już problem. Park przygotował bowiem platformę Bon.energylandia.pl – to właśnie tutaj można zrealizować bon turystyczny online. Wybieramy odpowiednie dla siebie bilety oraz dodatkowe usługi, a następnie wygodnie wykorzystujemy bon, również na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu niestraszne nam będą żadne kolejki!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.