dzisiaj jest sobota, 19 czerwca 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Podróżuj w Dzień Dziecka

2021-05-19 21:01

Jak obchodzić Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka to niezwykle radosny czas, w którego trakcie najmłodsi otrzymują różnego rodzaju upominki i prezenty na dzień dziecka, a także razem z rodzicami i nauczycielami spędzają czas na świeżym powietrzu, wyjeżdżając na wycieczki lub korzystając z atrakcji przygotowywanych dla nich przez miasta. Z powodu pandemii wstrzymano świętowanie Dnia Dziecka w licznym gronie, co jednak nie oznacza, że świętować nie wolno wcale.

Nie masz pomysłu na dzień pełen wrażeń dla swojego dziecka? Wystarczą odpowiednie gadżety i koncepcja narodzi się sama.

  1. Escape Room

Zabierz swoje dziecko do tak popularnego ostatnimi czasy pokoju zagadek. Wszystko zamknięte? Rebel spieszy z pomocą. Wybierz grę planszową Escape Room i rozpocznij ze swoim dzieckiem niezwykłą enigmatyczną przygodę. Naucz się łamać kody za pomocą odpowiednich sekwencji liter i cyfr. Pamiętaj, w tej grze ważne jest nie tylko logiczne myślenie, ale i ścisła współpraca. Stwórz pokój zagadek w domu. Ta przygoda zapewni rozrywkę całej rodzinie. Sprawdź także inne propozycje gier dla 13 latków i starszych dzieci, które sprawią, że spędzicie ten czas razem.

2. Przenieś się do prehistorii

Podróż do przeszłość musi być super! Jeśli masz w domu młodych pasjonatów historii i archeologii, warto wybrać zestaw Clementoni Skamieniałości Mamut Fluo. Znajdziesz w nim potrzebne narzędzia paleontologa, które umożliwią drążenie w terenie oraz odnalezienie prastarych skamieniałości. Efektem będzie złożenie fosforyzującego szkieletu, który w ciemności będzie wyglądał spektakularnie. Przyznaj, że taki kierunek zabawy na Dzień Dziecka to ekstra pomysł.

3.Wesołe miasteczko w ogrodzie

Wesołe miasteczka niestety zostały zamknięte, ale festiwal wrażeń możesz stworzyć w domu, ogrodzie czy nawet na podwórku. To idealna rozrywka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Wystarczy kilka zabawek dla 5 i 6 latków, tor przeszkód, piaskownica, strefa gier z nagrodami. Na ścianie umieść tarczę do rzutek, stwórz tor przeznaczony do wyścigów zabawkowych samochodów, wyznacz miejsce na wyścig hulajnóg. Stwórz także miejsce przekąsek z lemoniadą, popcornem, ulubionymi smakołykami dziecka oraz przygotuj drobne nagrody na wygraną w każdej konkurencji. Twoje dziecko będzie zachwycone aktywnościami, które dla niego przygotujesz. Daj się ponieść fantazji.

Kierunki domowych przygód mogą być różne. Postaw na zabawę z grami, LEGO, puzzlami, zabawkami, filmami i książkami. Udanej podróży!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.