dzisiaj jest niedziela, 11 kwietnia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

GPS dla dzieci — podstawowe funkcje

2021-04-02 10:43

Lokalizator GPS dla dziecka — funkcje, które polubi każdy kilkulatek

Co różni smartwatch od zwykłego zegarka? W zasadzie wszystko. Oba urządzenia wskazują oczywiście aktualną godzinę — i jest to właściwie jedyny ich wspólny mianownik. Nowoczesny lokalizator GPS dla dziecka posiada szereg funkcji, którymi zachwycają się już najmłodsi użytkownicy. Pełni on rolę telefonu, który wykonuje i odbiera połączenia, umożliwia kontakt poprzez czat głosowy, czy pozwala na pokonywanie własnych rekordów dzięki wbudowanemu krokomierzowi. W zależności od modelu nowoczesny lokalizator GPS dla dziecka może posiadać grę logiczną, budzik, latarkę, czy aparat fotograficzny. Bardziej zaawansowane smartwatche umożliwiają nawet rozmowy wideo. Co ważne, właściwie w każdym tego typu urządzeniu znajdziemy przycisk SOS. Ten specjalny guzik umożliwi naszemu kilkulatkowi wezwanie pomocy, kiedy nasza pociecha znajdzie się w niebezpieczeństwie.

W dobrze wykonanym smartwatchu z GPS niebagatelną rolę odgrywa dobrze przygotowana aplikacja do lokalizacji dziecka. To również od jej wykonania i funkcji zależeć będzie bezpieczeństwo naszego malucha.

Wodoodporny lokalizator GPS dla dziecka — smartwatch do zadań specjalnych

Nawet jeśli nasz kilkulatek jest bardzo aktywny, nie musimy martwić się o działanie smartwatcha. W zależności od tego, na jaki model się zdecydujemy, zazwyczaj możemy być spokojni o jakość wykonania i gwarancję, którą zapewni nam producent lub sprzedawca. Nowoczesny zegarek z GPS dla dziecka jest najczęściej wodoodporny — nasze dziecko nie musi zdejmować urządzenia do mycia rąk, może z niego korzystać podczas narciarskiego szaleństwa w górach, zabaw nad morzem, czy kiedy dobrze bawi się z przyjaciółmi w piaskownicy lub na placu zabaw. Kilkulatek może mieć swój ulubiony, inteligentny zegarek z GPS stale przy sobie.

Bezpieczne dziecko, spokojny rodzic

Nowoczesne i wodoodporne lokalizatory GPS dla dziecka to także ogromne wsparcie w codziennej opiece. Dzięki modułom GPS, GSM i Wi-Fi jesteśmy w stanie w każdej chwili sprawdzić, gdzie w czasie rzeczywistym przebywa nasz kilkulatek. Pomaga nam to spokojnie podchodzić do kwestii rodzicielstwa i jednocześnie daje nam pewność, że możemy pozwolić dziecku na więcej swobody — w razie czego, stale trzymamy rękę na pulsie. Zegarek GPS to przydatne urządzenie do lokalizacji dziecka, kiedy nasza pociecha chodzi już sama do szkoły, często odwiedza plac zabaw z przyjaciółmi, czy uczęszcza na zajęcia dodatkowe. Wreszcie możemy być w pełni spokojni o bezpieczeństwo tych, których kochamy, i za których jesteśmy odpowiedzialni.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.