dzisiaj jest poniedziałek, 01 czerwca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wakacje z dziećmi nad morzem - na jakie udogodnienia zwrócić uwagę?

2020-04-07 00:18

Wakacje z dziećmi nad morzem mogą być przyjemne dla całej rodziny, jeżeli wybierze się odpowiednie miejsce pobytu. Chodzi tu jednak nie tylko o samą miejscowość i okoliczne atrakcje, ale również o hotel, w którym zamierza się nocować. Stawiając na odpowiedni obiekt, urlop będzie udany, nawet gdy pogoda nie dopisze. Na jakie udogodnienia w hotelu zwrócić uwagę przed wyjazdem na wakacje z dziećmi?

Udogodnienia dla najmłodszych dzieci

W hotelach nad morzem na rodziny z dziećmi czekają specjalne udogodnienia. W niektórych obiektach dzieci do 3. roku życia nocują bezpłatnie, jeżeli korzystają z łóżeczka turystycznego lub śpią w łóżku wraz z rodzicami. Dodatkowo najmłodsi i ich rodzice otrzymują dostęp do czajnika w pokoju, wanienki niemowlęcej, podgrzewacza do butelek itp. Liczba udogodnień i ich dostępność jest zależna od obłożenia obiektu, dlatego im szybciej dokona się rezerwacji na wakacje z dziećmi nad morzem, tym lepiej.

Przestronne pokoje rodzinne

Dzieci są ruchliwe i potrzebują sporo przestrzeni dla siebie, dlatego rodzinne pokoje w hotelu są przystosowane do potrzeb młodszych i starszych gości. Maluchy mają dużo przestrzeni, dzięki czemu czują się swobodnie, a rodzice zyskują miejsce, by wypocząć w towarzystwie najmłodszych. Przestronne pokoje bez trudu pomieszczą wszystkie bagaże, zabawki oraz inne sprzęty, które rodzice zabierają na wakacje, by umilić dzieciom czas i ułatwić sobie opiekę nad nimi.

Animacje i zabawy dla dzieci

Wakacje nad morzem z dziećmi to okazja, by rozwinąć pasje maluchów, nauczyć ich nowych zabaw i kreatywnie spędzić czas. Dzięki animacjom i zabawom w towarzystwie wykwalifikowanych opiekunów, dzieci na wczasach nigdy się nie nudzą. W zależności od pogody, animacje są organizowane na zewnątrz lub wewnątrz hotelu. Na starsze dzieci dodatkowo czekają sale gier z konsolą XBOX, interaktywne zabawy z tabletami, ścianki wspinaczkowe i kompleksy basenowe, dzięki którym czas spędzony w hotelu upływa na urozmaiconej zabawie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.