dzisiaj jest poniedziałek, 01 czerwca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Najlepsze obozy językowe dla dzieci

2020-04-04 00:17

Wyjazdy krajowe

Polska to piękny kraj, który dobrze jest zwiedzić wzdłuż i wszerz. Fantastyczne góry, przepiękne jeziora i przede wszystkim malownicze wybrzeże Bałtyku to tylko kilka z malowniczych miejsc wartych odwiedzenia. Obóz języka obcego w Polsce jest doskonałą opcją zwłaszcza dla dzieci młodszych i tych niechętnie rozstających się z rodzicami na dłużej. Nauka języka obcego jest intensywna, a przy okazji poznać można ludzi z całego kraju.

Tak często zawiązują się długoletnie znajomości! Krajowe wyjazdy to wiele innych atrakcji tematycznych – wszak nie samą nauką dzieciak żyje! Specjalnie wykwalifikowani animatorzy dbają o to, by czas spędzony na nauce nie był nudny, a także by równoważyć go czasem spędzonym jedynie na zabawie. To często wypoczynek z dala od zgiełku miasta i codziennego środowiska, co pozwala naszej pociesze złapać nie tylko kilka dobrych ocen w przyszłości, ale i dystansu.

Wyjazdy zagraniczne

Bardzo dużą popularność zyskały obozy językowe dla dzieci za granicą. Wiadomo, że to bardzo efektywny sposób na przyswajanie wiedzy, nie zamyka się ona bowiem tylko w godzinach lekcyjnych, ale właściwie nauka trwa cały czas – nawet, jeśli się tego nie odczuwa. Zagraniczny obóz to możliwość poznania fascynujących ludzi z całego świata, ale też zwiedzanie niezwykłych miejsc. Jeśli twoje dziecko jest miłośnikiem książek, z pewnością spodoba mu się angielski kurs języka „śladami Harry’ego Pottera”. Jeśli wolisz, aby wypoczynek odbywał się w bardziej sprzyjających warunkach pogodowych, warto rozważyć wycieczkę na słoneczną Maltę, gdzie język angielski jest jednym z języków urzędowych, zatem powszechnie stosowanych.

A może mniej oczywisty kierunek i malownicza Szkocja z pełnym tajemnic Edynburgiem? Oferowanych opcji wyjazdów zagranicznych jest mnóstwo i każdy miłośnik podróży znajdzie wśród nich coś dla siebie. Najważniejsze jest, że przy tego rodzaju wyjazdach spodziewać się możemy jednego – język obcy zostanie oswojony, bariery przeminą, a i jest spora szansa na lepiej zdany egzamin lub poprawę ocen w szkole. Zadbaj o szerokie horyzonty swojego dziecka już od jego najmłodszych lat, zainwestuj w jego przyszłość!

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.