dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Tablice kredowe dla dzieci – pomysły na letnie atrakcje

2019-06-27 13:48

Tablica kredowa stojąca w pokoju dziecka

Na pewno możesz śmiało postawić ją w dziecięcym pokoju, gdzie z pewnością zaraz pojawi się na niej mnóstwo rysunków, obrazków i wiele innych przejawów kreatywności Twojego dziecka. Czasami nie trzeba wiele, bo dzieci same potrafią wynaleźć sobie różne pomysły na zabawę, a Twoim zadaniem jest zapewnić im jak najwięcej swobody i wsparcia. Wakacje to wspaniały czas, kiedy mogą bawić się beztrosko i realizować swoje nawet najbardziej szalone pomysły – pozwólmy im się rozwijać, cieszyć i realizować w dziedzinach, które je interesują.

Tablica kredowa w pokoju może być również pomysłem na zapisanie najważniejszych rzeczy i planów do zrobienia akurat w te wakacje. Możecie wspólnie stworzyć taką listę marzeń i celów, które będziecie po kolei wykreślać, gdy zostaną już zrealizowane. To mogą być także pewne obowiązki domowe, których również dziecko powinno się stopniowo uczyć. Wystarczy rozpisać na tablicy plan tygodnia wraz z zadaniami do wykonania – wynieść śmieci w poniedziałek, posprzątać królikowi w środę i podlać kwiatki w niedzielę. To tylko przykładowe pomysły, które zapisane na tablicy staną się bardziej zobowiązujące, a Twój syn lub córka będzie miało szansę nauczyć się odpowiedzialności.

Zabawki dla dzieci do ogrodu – pomysły

Z drugiej strony wakacje to czas, które najlepiej jest spędzać na świeżym powietrzu i korzystać z bezchmurnego nieba, słońca oraz pięknej pogody. Pomysłów na zabawę na dworze może być całe mnóstwo, ale tym razem proponujemy zaaranżować ją z udziałem tablicy kredowej. Wystarczy dokupić cały zapas kolorowej kredy, aby można było tworzyć więcej ciekawych rysunków i super frajda gwarantowana.

Zachęcamy do wyboru większych tablic kredowych na stojaku, które można przestawić i postawić w dowolnym miejscu, a mniejsze tablice składane można bez problemu spakować do samochodu i zabrać ze sobą na urlop. Wówczas gdziekolwiek jesteście razem, możecie malować na tablicy i grać w kalambury. To także świetny pomysł na zabawę Twojego dziecka z kolegami i koleżankami, którzy mogą wspólnie zająć się tablicą i przejąć inicjatywę. To tylko jedna z wielu inspiracji na zabawki dla dzieci do ogrodu, a czasem wystarczy nawet sama kolorowa kreda oraz kawałek asfaltu czy betonu – tutaj pewnie przypominają Ci się stare zabawy z dzieciństwa jak gra w klasy czy strzelanie kapslami na wyrysowaną linię na ziemi.

Tablica kredowa dla dzieci – gdzie kupić?

Pewnie znajdziesz ją w sklepach stacjonarnych z artykułami szkolnymi lub biurowymi, a niekiedy można również trafić na nie w zwykłych marketach. Jednak jeśli chcesz mieć większy wybór między wielkościami tablic i ich rodzajami, powinieneś poszukać sklepu internetowego z podobnymi akcesoriami. Jednym z nich godnym polecenia są tablice-magnetyczne.com, gdzie możesz za atrakcyjną cenę kupić tablicę kredową o mniejszych lub większych wymiarach. Dodatkowo oferowane tam są wszelkie akcesoria niezbędne do używania tablicy, jak na przykład gąbka do zmazywania czy sama kreda.

Zapewnij swojemu dziecku moc atrakcji w te wakacji, a właśnie jedną z nich może stać się uniwersalna i pełna pomysłów na zabawę tablica kredowa.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.