dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Sandały dziecięce Kamik Crab - opinia

2021-11-25 23:37

Kamik Crab wykonane są z wodoodpornej skóry syntetycznej a podeszwa z materiału sztucznego. Posiadają zabudowane palce, dzięki czemu chronią palce dziecka przed uderzeniami w kamienie, ostre krawędzie czy innego rodzaju przeszkody. Podszewka jest szybkoschnąca, odprowadzająca wilgoć. Nie zauważyliśmy by był jakiś problem z tak dużym zabudowaniem stopy nawet przy temp. powyżej 30 stopni Celsjusza. Inna sprawa, że dzieci pocą się zdecydowanie mniej niż dorośli.

Sandały dziecięce Kamik Crab

Sandały dziecięce Kamik Crab w akcji

Zapiętek jest także pełny (zabudowany), na tym nam zawsze zależy gdy wybieramy sandały dla młodszych dzieci - trzymanie pięty przez but, uczuliła nas na to rehabilitantka. Buty zapinane są na rzep oraz ściągacz sznurowadeł - Quicklace. Na pięcie posiadają także pętelkę nad piętą, dzięki czemu można przewiesić by szybciej wyschły w trakcie jazdy rowerem - nasze dzieciaki, pewnie jak każde, uwielbiają taplanie się w wodzie i nie zwracają uwagi na to, czy robią to w butach czy nie.

Podeszwa jest elastyczna, wyprofilonwana, zapewnia dobrą przyczepność na różnej nawierzchni i ochronę przed ostrymi krawędziami.

Nasz Szymek zakłada je sam, pod warunkiem, że wcześniej rozciągnie się mu sznurowanie Quicklace i rzep - czyli chyba nieźle. Czego jednak oczekiwać od 3 latka?

Sandały do testów przekazał dystrybutor marki Kamik.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.