dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Prysznic solarny (turystyczny) Rockland - opinia użytkownika

2018-09-12 12:39

Przed napełnieniem należy włożyć w uchwyt plastiko­we wzmocnienie. Zestaw zawiera: pojemnik z wygodną rączką, kranik, końcówkę prysznicową. Produkt wykonany z poliestru. Nam w wakacje udawało się nagrzać wodę do bardzo przyjemnej temperatury w ciągu 3-4 h.

Oczywiście należy znaleźć miejsce, na którym powiesimy prysznic - gałąź lub jakiś stelaż. My kiedyś wieszaliśmy na krokwi ganku ;)

Świetny na biwakach, campingach i wszędzie tam, gdzie dostęp do urządzeń sanitarnych i bieżącej wody jest ograniczony.

  • praktyczny termometr, mierzący temperaturę wody wewnątrz zbiornika
  • prysznic może się nagrzewać do temperatury przekraczającej 49°C
  • uchwyt do wieszania prysznica
  • waga:  1.00 kg
  • wymiary po złożeniu: 20.00 cm x 20.00 cm x 10.00 

Dla kogo?

Dla podróżujących rowerem i lubiących spać na dziko - sensownie jest go zabierać jednak gdy planujemy dłuższe postoje w słoneczne godziny / jeden dzień postoju, co jakiś czas tak, aby nabrać wody i zostawić do nagrzania. Nie wyobrażam sobie wożenia napełnionego prysznica na rowerze w trakcie dnia jazdy, co czasami niektórzy sugerują.

Dla nocujących na kempingach, na których nie ma prysznica - tak, zdarzają się takie - w zasadzie to bardziej miejsca biwakowe.

Prysznic przekazał do testów dystrybutor marki Rockland.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.