dzisiaj jest niedziela, 25 października 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ekscytująca gra terenowa w Twierdzy Modlin

2013-11-28 15:41

Na początku grudnia punktualnie o godz. 6.00 na stronie www.3rzeki.pl pojawi się treść zadania, które trzeba będzie wykonać w ciągu 18 godzin.

Nie obędzie się bez wizyty w terenie i odnalezienia paczek ukrytych w Twierdzy Modlin oraz realizacji instrukcji w nich zawartych. Będzie to okazja nie tylko do świetnej zabawy i rywalizacji, ale też poznania historii tej wyjątkowej fortyfikacji.

Twierdza Modlin, budowę której nakazał w 1806 r. sam Napoleon Bonaparte, w 1813 r. poddała się oblężeniu Rosjan. Do dziś istnieją obiekty pamiętające okres Księstwa Warszawskiego. Odkryj je!

Pierwsza edycja gry odbyła się w 2011 r. Za każdym razem jej ideą jest - jak mówi Sebastian Sosiński, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek - upamiętnienie Bohaterów, poznawanie historii i aktywne spędzanie czasu.

Zwiastun 1. edycji można obejrzeć tu: http://www.youtube.com/watch?v=DaF4das_rCE

gra terenowa

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.