dzisiaj jest wtorek, 07 lipca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

10 urodziny Fundacji Mam Marzenie

2013-06-09 22:09

Jako organizacja oparta na zasadach wolontariatu, Fundacja Mam Marzenie dąży do tego, aby skupiać wokół siebie ludzi o wielkim sercu, otwartych na potrzeby chorych i słabszych dzieci.

Naszym celem jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu oraz wniesienie w ich życie radości, sił do walki z ciężkimi schorzeniami i nadziei na lepsze jutro, a często nauczenie się śmiechu od nowa.

Z okazji jubileuszu Fundacja Mam Marzenie przygotowała na ten "marzycielski" dzień mnóstwo atrakcji, konkursów i niespodzianek dla tych najmłodszych i nie tylko.

Zapraszamy wszystkich na Mały Rynek, gdzie każde dziecko będzie mogło przenieść się do bajecznej Krainy Marzeń przygotowanej przez wolontariuszy fundacji. Krainie Marzeń towarzyszył będzie ogromny plac zabaw, konkursy z nagrodami oraz Aleja Spełnionych Marzeń, gdzie zostaną zaprezentowane najpiękniejsze marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie wraz z wielką Księgą Pamiątkową, w której każdy będzie mógł zostawić cząstkę siebie i garść swoich emocji i wzruszeń.

Ponadto na plantach krakowskich zostanie posadzone ogromne Drzewo Marzeń, pod patronatem Centrum Handlowego Bonarka. Na drzewku każdy, kto tylko ma marzenia, będzie mógł powiesić swoją prośbę i pragnienie. Wierzymy, że tego dnia spełnią się marzenia wszystkich, którzy tylko odważą się pomarzyć.

W programie znajdą swoje miejsce również badania profilaktyczne oraz akcje zdrowotne przygotowane wspólnie ze Scanmed Multimedis oraz IFMSA, akcje społecznościowe zorganizowane wspólnie z dawca.pl oraz DKMS czy też zabawy edukacyjne dotyczące pierwszej pomocy prowadzone z Małopolską Policją. Przez cały dzień ścianka wspinaczkowa, karuzele, zabawy z clownami, bańki mydlane, wata cukrowa, place zabaw i inne zabawy zupełnie za darmo.

O godzinie 15:00 zaplanowana jest konsumpcja ogromnego tortu, puszczanie balonów do nieba oraz przemarsz przez centrum Krakowa pod hasłem: "Uwierz w marzenia, na nie nigdy nie jest za późno..."

Na uroczyste zakończenie sobotnich urodzin wolontariusze zapraszają o godzinie 19:00 do Klubu Lizard King mieszczącego się przy ul. św. Tomasza 11a, gdzie odbędzie się koncert podsumowujący działalność Fundacji Mam Marzenie. W trakcie wieczornego koncertu nie zabraknie również ambasadora Fundacji Mam Marzenie - Małgorzaty Kożuchowskiej. Pokażmy wspólnie, że marzenia naprawdę się spełniają i mają ogromną moc.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.