dzisiaj jest niedziela, 21 kwietnia 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Viila Podlachia na skraju Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

2017-10-30 00:51

Sąsiedztwo strefy Natura 2000 i położenie w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego gwarantuje Państwu kontakt z niepowtarzalną przyrodą.

Warto odwiedzić to miejsce przede wszystkim ze względu na lokalizacje i teren oraz dom zapewniający wygodę i kameralność. Dom leży na pięknym przyrodniczo terenie, każdy z 5 pokoi wyposażony w pełny węzeł sanitarny (wc z prysznicem). Na dole wyposażona kuchnia i pomieszczenia do wyłącznej dyspozycji gości wyposażone w zabawki dla dzieci. Do tego olbrzymi zadaszony blisko 200 m2 taras daje możliwość przebywania z dziećmi na dworze nawet w deszcz. Teren bardzo bezpieczny, przed domem łąka gdzie dzieci mogą bezpiecznie hasać. Brak sąsiadów więc nie ma obawy, że nasze pociechy będą komuś przeszkadzały. Świetne miejsce dla osób cenniących kontakt z przyrodą nie rezygnując przy tym z wygód cywilizacyjnych.

Pole Wierzbice Górne - Podlasie

Naturalne granice posiadłości wyznaczają otaczające lasy sosnowe, brzozowe i młody las modrzewiowy. Bezpośrednio do Villi przylega pozostałość starego sadu z wysokopiennymi jabłoniami sadzonymi prawdopodobnie w trakcie II Wojny Światowej.

Sad

Przez posiadłość przepływa rzeka „Myśla” której meandry, wśród licznego drzewostanu olszyn, dają schronienie wielu gatunkom zwierząt oraz wytchnienie naszym gościom w upalne dni.

Zima na Podlasiu

Budynek Villa Podlachia został przebudowany tak aby zapewnić komfort przy obcowaniu z nieskażoną przyrodą, która często w tych regionach pokazuje swoją siłę w postaci intensywnych zjawisk atmosferycznych; wiatru, deszczu, śniegu czy palącego słońca.

Podlaska droga

Dom został otoczony zadaszonym, drewnianym tarasem od strony wschodniej, południowej i zachodniej. Dzięki temu, przy aromacie kawy możecie Państwo spokojnie śledzić naturalną, codzienną, wędrówkę słońca która na długo pozostanie w pamięci.

Willa Podlasie

Do dyspozycji naszych gości jest pięć pokoi wyposażonych w łazienki. Każdy pokój ma duże okna, z których roztacza się niepowtarzalny widok o każdej porze roku.
Najniższy poziom Villi Podlachia to pomieszczenia wspólne, przeznaczone do wyłącznego korzystania dla naszych gości, które dają możliwość spotkań i zabaw w szerszym gronie.

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Ubite mało uczęszczane wiejski drogi Podlasia dostarczają latem niezapomnianych wrażeń rowerzystom i amatorom nordic walking, zimą zaś cieszyć się nimi mogą narciarze biegowi.

Najbliższe otoczenie jest idealne do uprawiania turystyki konnej o każdej porze roku. Nie można również zapomnieć o bliskości rzeki Bug. Proponowany łatwy i malowniczy odcinek rzeki pomiędzy Drohiczynem a Frankopolem dostarcza niezapomnianych wrażeń widokowych kajakarzom. Odcinek ten ze względu na niski stopień trudności i walor edukacyjny polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.