dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Magiczny Zakątek w Narwiańskim Parku Narodowym na Podlasiu

2020-01-04 23:13

Domek położony jest kilkaset metrów od głównej drogi, w niedużej odległości od głównej atrakcji Narwiańskiego Parku Narodowego, czyli kładki przez Narew a także w bliskiej odległości (ok. 2 km) od siedziby Parku w Kurowie.

Na terenie gospodarstwa (niezamieszkanego przez gospodarzy) znajduje się m.in. mały sad, altana ogrodowa, kamienny grill, miejsce do przechowania rowerów (w byłym budynku gospodarczym). W samym domu znajdują się:

na parterze:
- kuchnia z jadalnią (z pełnym wyposażeniem)
1 pokój 4 os. z łazienką (pokój rodzinny)

na piętrze:
-3 pokoje 2 os.
-1 pokój 3 os. (wszystkie z łazienką). kominek, wspólny pokój (dla zabaw, spożycia posiłków) i duża, wyposażona kuchnia.

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

W sąsiedztwie gniazdo bocianie. Nam udało się wypatrzeć nawet kilka saren, które podeszły blisko gospodarstwa, co było nie lada atrakcją dla dzieci. Naszym dzieciakom i nam, było tam przyjemnie. Dobrze się czuliśmy a dzieciaki biegały po terenie gospodarstwa i zachwycały się bocianami oraz sarnami, które przywędrowały pewnego poranka. Na jedną noc towarzyszyła nam także inna rowerowa rodzinka, która robiła objazdówkę po Podlasiu.

Polecamy wycieczki rowerowe w Narwiańskim Parku Narodowym:

Pętlą po Narwiańskim Parku Narodowym

oraz Rowerem po kładkach Narwiańskiego Parku Narodowego

a także Zamek Tykocin i bociania osada w Pentowie.

Atrakcje w pobliżu

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.