dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kwatera "Pod Sośniną" na Roztoczu

2017-02-17 13:37

Kwatera - odnowiony stary, drewniany dom, składa się z pięciu pokoi, pokoju gościnnego wraz z obszernym aneksem kuchennym. W domu znajdziecie wszystko, czego potrzebują turyści, a jeśli tego nie ma, to gospodarze z pewnością to dostarczą. Na zewnątrz - ogromny plac do biegania, hasania i co tam się jeszcze najmłodszym umyśli, dwie altany i potężny grill. Niesamowity klimat gospodarstwa stworzony przez ich właścicieli powoduje, że nawet na rowery nie chce za bardzo się jechać, tylko posiedzieć na ławeczce i podumać w ciszy. Polecamy - bardzo. Z pewnością pod Sośninę będziemy wracać.

Tak opisuje obiekt i gospodarzy Marta z bloga swojepodroze.pl

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom

Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Przez Podsośninę biegnie szlak frontu wschodniego I wojny światowej: na końcu miejscowości znajduje się cmentarz wojenny założony w 1918 r., na którym pochowani zostali żołnierze niemieccy, austriaccy i rosyjscy. Tu też znajduje się magiczne miejsce - kwatera "Pod Sośniną".

Kwatera „Pod Sośniną” położona jest w sąsiedztwie malowniczych lasów Puszczy Solskiej i Roztoczańskiego Parku Narodowego. Świeże powietrze, bliskość lasów, szum wód Tanwi, odgłosy ptaków, a nocą cisza przerywana tylko śpiewem świerszczy sprawiają, że miejsce to jest idealne do wypoczynku, rekreacji i krajoznawczych wycieczek ... oraz na grzybobranie.

Do zaoferowania Państwu mamy 12 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości jest:

 • duży salon z kominkiem
 • aneks kuchenny wyposażony w tradycyjny wiejski piec oraz sprzęt AGD i niezbędne naczynia
 • dwie łazienki na parterze i poddaszu,
 • oddzielne WC,
 • bezprzewodowy Internet w obiekcie i na zewnątrz
 • TV w pokoju

Dodatkowo zapewniamy:

 • miejsce na ognisko i grilla,
 • możliwość rozbicia namiotu,
 • miejsca parkingowe,
 • stół do tenisa,
 • możliwość wypożyczenia rowerów.

Dzięki centralnemu ogrzewaniu w domu zapraszamy gości przez okrągły rok. Dom nasz jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących odpocząć w ciszy, zdala od gwaru i ulicznego zgiełku.

Nasze specjały:
Pierogi ruskie z sosem ukraińskim
Piróg biłgorajski
Słodkie zawijańce

Tutaj opisaliśmy przykładowe wycieczki rowerowe na Roztoczu, które udało się nam zrealizować.

Wyślij zapytanie o nocleg

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.