dzisiaj jest środa, 22 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Gospodarstwo agroturystyczne „We młynie”

2014-01-17 23:02

Teren jest ogrodzony, z miejscem na grilla, ognisko, posiadamy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawką i sprzętem do badmintona. Obok domu jest duża łąka, która jest doskonałym miejscem do zabaw dla dzieci i aktywnego wypoczynku z dziećmi. Posiłki przyrządzamy z uprawianych przez nas warzyw i owoców. Prowadzimy pasiekę i hodujemy kury. Nasze gospodarstwo jest idealną bazą wypadową do Krakowa (15km), Kopalni Soli w Wieliczce (30km), Ojcowskiego Parku Narodowego (0,5km) i dolinek podkrakowskich. W okolicy znajdują się znakowane szlaki rowerowe i piesze do Ojcowskiego Parku Narodowego. Latem organizujemy przejażdżki bryczką, a zimą kuligi z pochodniami.

W pobliskiej stadninie koni „Botoja” istnieje możliwość nauki i jazdy konnej. W odległości 15 km znajduje się strzeżone kąpielisko w Kryspinowie k/Balic. Zimą można jeździć na nartach na stoku w Paczółtowicach (10km).

Wyślij zapytanie o nocleg

Zwierzęta są mile widziane. Zapewniamy dostęp do Internetu oraz parking. Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów. Do dyspozycji gości pralka. Znamy język angielski.

Nasze gospodarstwo jest szczególnie przyjazne „Małym Gościom”, gwarantujące atrakcyjny pobyt dla rodzin z dziećmi.

Specjalna oferta dla dzieci: „ZACZAROWANY MŁYN”

Pobyty 7 dniowe (od soboty do piątku) dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

W programie między innymi:

Zajęcia w obejściu gospodarskim: karmienie kur, zbieranie jajek, poznawanie warzyw, owoców, podglądanie życia pszczół (bezpieczne), zbieranie i suszenie ziół, konkursy plastyczne, nauka wyplatania wianków, lepienie w glinie, malowanie na szkle „jedwabiu”, nauka haftu, spacery po okolicy, poznawanie przyrody i mieszkańców lasu.

W zimie: zabawy na śniegu, jazda na sankach, konkurs lepienia bałwanów.

Cena pobytu 700 PLN dzieci, 560 PLN osoba dorosła, obejmuje: 6 noclegów, 4 posiłki dziennie dla dzieci (od obiadu do śniadania), realizacja programu dla dzieci przez 2 godziny dziennie.

Program "Zaczarowany młyn" to oferta całoroczna, realizowana przy zgłoszeniu minimum 4 dzieci.

Jeśli będziesz dowiadywał się o nocleg, powołaj się na portal "Dzieciaki w Plecaki".

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.