dzisiaj jest niedziela, 17 stycznia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo mazowieckie

zmień:
mazowieckie

Województwo mazowieckie kojarzy się przede wszystkim z Warszawą.  Stolica Polski to doskonałe miejsce na rodzinne wycieczki. Warto wybrać się na spacer po Parku Łazienkowskim, parku w Wilanowie, pobłądzić staromiejskimi uliczkami czy też odetchnąć od zgiełku miasta udając się na wycieczkę po Puszczy Kampinoskiej. Warszawa ma również do zaoferowania małym turystom ciekawe muzea, parki linowe, kina, zoo oraz liczne place zabaw. Nie sposób narzekać tu na nudę. Po zapoznaniu się z atrakcjami oferowanymi przez stolicę warto wybrać się nieco dalej poza miasto, na przykład na północ. Kurpie zachwycają kolorowym folklorem oraz kuszą balsamicznym powietrzem borów sosnowych i nietuzinkowym krajobrazem piaszczystych wydm.

Atrakcje

 • Smart Kids Planet

  Smart Kids Planet0

  Smart Kids Planet to obowiązkowy punkt w planie zwiedzania Warszawy z dziećmi. To pierwsze w Polsce interaktywne i innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci 0-10 lat, które znajduje się na 2400 m2 ikonicznego PGE Narodowego. To tutaj także znajduje się jedyna w tej części Europy strefa multimedialna, w której dziecięce kolorowanki zyskują życie na interaktywnym ekranie.

  2020-07-05 00:06

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Tor Pump Track przy Górce Kazurka na Ursynowie

  Tor Pump Track przy Górce Kazurka na Ursynowie0

  Dla wszystkich dzieci, które lubią szaleństwa na rowerze i hulajnodze polecamy tor pum track zlokalizowany przy popularnej Górce Kazurka.

  2019-05-25 10:49

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum Geologiczne w Warszawie - poznaj dzieje Ziemi

  Muzeum Geologiczne w Warszawie - poznaj dzieje Ziemi0

  Geologia potrafi być ciekawa! I może zainteresować dzieciaki! Tak było podczas zajęć zorganizowanych w Muzeum Geologicznym. 

  2018-09-24 10:10

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Park linowy w Powsinie

  Park linowy w Powsinie0

  Dzieciaki lubią parki linowe! A jeszcze gdy wizytę w parku linowym połączyć z wycieczką rowerową...

  2016-12-14 07:33

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:Park czynny codziennie przez cały rok

 • Muzeum dla dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie

  Muzeum dla dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie0

  Etnografia dla dzieci? W muzeum? Tak, w Muzeum dla Dzieci, całkowicie dedykowanym dzieciom. Tutaj wspólnie z dziećmi poznasz korzenie kultury polskiej, dzieci wezmą udział w niebanalnych warsztatach tematycznych

  2016-10-21 07:29

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Poznaj więcej atrakcji z województwa mazowieckiego

Wycieczki

 • Kampinoska pętla w Roztoce - wycieczka pieszo-rowerowa z dziećmi

  Kampinoska pętla w Roztoce - wycieczka pieszo-rowerowa z dziećmi0

  Na wycieczkę po lasach Kampinoskiego Parku Narodowego wybraliśmy się w marcowy, piękny dzień. Wiosenne słońce rozgrzało powietrze i nasze głowy zachęcając do aktywnego spędzenia niedzieli. Umówiliśmy się z jedną z rodzin z naszej ekipy (założyciele Białek Design Studio), zabraliśmy przyczepkę, rowery dla starszaków i prowiant :)

  2018-03-19 00:16

  miejscowość:Roztoka

  długość trasy:ok. 10 km

 • Kampinoska mała pętla z dziećmi

  Kampinoska mała pętla z dziećmi0

  Zapraszamy Was w mniej uczęszczaną i dzikszą (mimo, że częściowo w sąsiedztwie zabudowań) część Kampinoskiego Parku Narodowego. My na wycieczkę wybraliśmy się w  zimową niedzielę, koniecznie zabierzcie znajomych! Druga z wycieczek, po drugiej stronie parkingu opisana w artykule Kampinoska pętla w Roztoce - wycieczka pieszo-rowerowa z dziećmi

  2017-01-22 21:53

  miejscowość:Roztoka

  długość trasy:9 km

 • Wycieczka rowerowa na zamek w Czersku

  Wycieczka rowerowa na zamek w Czersku0

  Licząca ok. 30 km (w jedną stronę), łagodna trasa (wyjątkiem jednego ostrego podjazdu w Górze Kalwarii) do zamku w Czersku. Wiedzie głównie po mało uczęszczanych lokalnych drogach asfaltowych i po lesie, ostatni odcinek piaszczystą drogą gruntową pośród sadów jabłkowych, które szczególnie pięknie wyglądają wiosną, gdy kwitną jabłonie. Trasa wiedzie z Kabat, przez Konstańcin-Jeziornę, Obory, Dębówkę, Podłęcze oraz Górę Kalwarię.

  2016-06-10 09:47

  miejscowość:Czersk

  długość trasy:30 km w jedną stronę - trasa Kabaty-Czersk

 • Agrozabawa w Dolinie Bobrów nad Świdrem

  Agrozabawa w Dolinie Bobrów nad Świdrem0

  Gospodarstwo agroturystyczne „Dolina Bobrów”, które położone jest nad rzeką Świder w miejscowości Wólka Dłużewska na Mazowszu, oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. Od Warszawy dzieli je jedynie 45 km.

  2014-04-12 22:06

  miejscowość:Wólka Dłużewska

  długość trasy:

 • Wycieczka Szlakiem Baśki Murmańskiej

  Wycieczka Szlakiem Baśki Murmańskiej1

  Zagadki, wspólne z rodzicami poszukiwanie figurek białych misiów pośród miasta-twierdzy, niespodzianka jako nagroda za odnalezienie wszystkich figurek, zabytkowe obiekty wojskowe Twierdzy Modlin, czego chcieć więcej? To wszystko czeka nas podczas wycieczki śladami Baśki Murmańskiej w Nowym Dworze Mazowieckim.

  2014-03-08 23:02

  miejscowość:Nowy Dwór Mazowiecki

  długość trasy:

  ocena:

 • Poznaj więcej wycieczek z województwa mazowieckiego